Szwedzka żużlowa Elitserien na wyłączność w Eleven Sports

Grupa ELEVEN SPORTS pozyskała na wyłączność prawa do transmitowania w Polsce meczów najlepszej zagranicznej ligi żużlowej, szwedzkiej Elitserien. Pierwsze relacje na żywo widzowie stacji zobaczą w maju, kiedy wystartuje sezon 2017.

W zmaganiach na torach Elitserien weźmie udział kilkunastu Polaków, na czele ztakimi gwiazdami, jak Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maciej Janowski, Patryk Dudek, Jarosław Hampel, Adrian Miedziński, Piotr Protasiewicz czy Grzegorz Walasek. W składach ośmiu drużyn rywalizujących w Szwecjiznajdują się również niemalwszyscy uczestnicy cyklu Grand Prix, w tym aktualny mistrz świata Greg Hancock i wicemistrz Tai Woffinden,a także Jason Doyle, Chris Holder, Niels-Kristian Iversen i Antonio Lindbäck. To sprawia, że Elitserien jest najlepszą zagraniczną ligą żużlową.

Pakiet praw premium ELEVEN SPORTS wzbogacił się o kolejny mocny produkt, mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce.W naszym kraju żużel należy do najbardziej popularnych sportów, dlatego z wielką przyjemnością zapraszam licznych fanów tej dyscypliny na transmisje z pasjonujących zmagań w Elitserien. Zakup praw do tych zawodów doskonale wpisuje się w naszą strategię lokalizowania kanałów i dostosowywania oferty do potrzeb i upodobań odbiorców. Nasi widzowiew Polsce będą mogli emocjonować się żużlem na wysokim poziomie.”

Sezon szwedzkiej Elitserien zaczyna się w maju i kończy wpaździerniku. Po trwającym do sierpnia sezonie zasadniczym nastąpi fazaplay-off, która wyłoni mistrza kraju. W części zasadniczej ELEVEN SPORTS będzie pokazywać po jednym z wtorkowych meczów każdej kolejki. Tytułu bronić będzie drużyna Rospiggarna Hallstavik, w barwach której występuje Robert Miśkowiak.

Miłośnikom motoryzacji kanały ELEVEN SPORTS oferują również transmisje z żużlowej Speedway Great Britain Premiership oraz ze słynnych wyścigów Formula 1®.

W Polsce Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA, Netia, Promax oraz w kilkudziesięciu lokalnych telewizjach kablowych. Kanały są dostępne również przez aplikację ELEVEN SPORTS na stronie elevensports.pl, na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS oraz w wybranych modelach telewizorów Samsung Smart TV z systemem Tizen. Dzięki umowie o współpracy z Ringier Axel Springer Polska, Grupą WP i Agora SA, niektóre treści zamieszczane są również w serwisach onet.pl, wp.pl i sport.pl.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. Kupcie Nascar