T-Mobile Electronic Beats zagra wraz z festiwalem Tauron Nowa Muzyka Katowice

Podczas gdy wciąż czekamy na wiosnę, T-Mobile Electronic Beats sięga dalej i odkrywa już pierwsze plany na tegoroczne wakacje. Wyjątkowy projekt T-Mobile, łączący w sobie muzykę, styl i nowe technologie, zainauguruje sezon letni 2017 r. jako partner festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. W weekend 7-10 lipca na terenie festiwalu zagości scena T-Mobile Electronic Beats, a dla uczestników Operator – jak zwykle - szykuje dodatkowe atrakcje.

 

  • T-Mobile Electronic Beats to platforma, za pomocą której możemy docierać i tworzyć relacje z młodszą publicznością, miłośnikami dobrej muzyki, konsumującymi kulturę w każdym wymiarze – niezależnie czy chodzi o internet, telewizję czy na żywo, podczas festiwali muzycznych mówi Katarzyna Grzywaczewska, kierująca komunikacją rynkową w T-Mobile dzięki partnerstwu z najlepszymi, najbardziej rozpoznawalnymi festiwalami w Polsce, możemy nie tylko wraz z nimi budować najlepsze doświadczenia muzyczne. To dla nas także okazja by być tam, gdzie nasi klienci i uczyć się ich wrażliwości bezpośrednio od nich.

Tauron Nowa Muzyka Katowice po raz pierwszy w historii będzie gościć specjalną scenę T-Mobile Electronic Beats. Wśród artystów, których fani będą mogli posłuchać na żywo, znajdą się m.in. legenda sceny muzycznej Detroit – Kenny Larkin, nowojorczycy wskrzeszający klimat klubów disco, czyli Hercules & Love Affair, gwiazdy tech-house – Fur Coat, oraz brytyjscy eksperymentatorzy – czyli producent Max Cooper i Clark. Dołącza do nich ogłoszeni wcześniej Gold Panda, Christian Löffler & Mohna (A/V live), Porter Ricks i Thomas Brinkmann.

  • Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że przy tegorocznej edycji udało nam się nawiązać współpracę z T-Mobile i stworzyć nową festiwalową scenę Electronic Beats, a tym samym nowy pełniejszy wymiar festiwalu. Dla nas to ogromne wyróżnienie i prestiż, a także nadzieja na długoletnią owocną współpracę, w oparciu o którą możemy dalej budować markę festiwalu – mówi Adam Pomian, jeden z współzałożycieli festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Dla swoich klientów, planujących udział w wydarzeniu, T-Mobile jak zwykle przygotował dodatkowe benefity. Już od 16 marca pojawią się w sprzedaży 2-dniowe karnety ze specjalną zniżką 25%. Karnety można będzie nabyć za pomocą serwisu ticketpro.pl. Dodatkowo podczas festiwalu goście będą mogli odpocząć i podładować swoje baterie (także te w smartfonach) w dedykowanej strefie T-Mobile.

Organizowany od 12 lat festiwal Tauron Nowa Muzyka to uznane wydarzenie na muzycznej mapie Polski. Co roku w katowickiej Strefie Kultury prezentują się najciekawsi debiutanci i najwięksi klasycy współczesnej elektroniki, a także artyści jazzowi, rockowi i hiphopowi. Podczas tegorocznej edycji zobaczymy m.in. Róisín Murphy, The Cinematic Orchestra czy Fisz Emade Tworzywo.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.