Tauron Liga: Terminarz i plan transmisji meczów 4. kolejki

Przed nami czwarta kolejka ekstraklasy siatkarek. Hitem tej serii spotkań będzie starcie drużyny Grupa Azoty Chemik Police z ŁKS Commercecon Łódź. Gdzie i kiedy oglądać mecze?

 

ŁKS Commercecon Łódź to brązowy medalista poprzedniego sezonu. Startu obecnych rozgrywek nie może jednak zaliczyć do udanych – w dwóch meczach Łódzkie Wiewióry ugrały zaledwie punkt. Poprawić ten dorobek będzie niezwykle trudno, bo zagrają na terenie mistrzyń Polski. Siatkarki z Polic w trzech dotychczasowych meczach zgarnęły komplet punktów. W poprzedniej kolejce wygrały 3:1 na wyjeździe z Grot Budowlanymi, jak poradzą sobie w konfrontacji z drugą łódzką ekipą?

Czwartą kolejkę rozpocznie piątkowe spotkanie Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Developres Bella Dolina Rzeszów, w którym niepokonana w tym sezonie ekipa przyjezdnych będzie faworytem. Swoją serię zwycięstw będzie chciała też przedłużyć drużyna E.Leclerc Moya Radomka Radom, która zagra na terenie dobrze spisującego się na początku rozgrywek beniaminka – UNI Opole.

Ciekawie zapowiada się również starcie Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo. W poniedziałek zostaną rozegrane dwa ostatnie spotkania. #VolleyWrocław – BKS Bostik Bielsko-Biała to rywalizacja drużyn o podobnym potencjale. W tabeli wyżej notowana jest obecnie ekipa z Wrocławia; siatkarki BKS nie odniosły jeszcze zwycięstwa, ale urwały punkt Developresowi. O pierwsze zwycięstwo (i punkty) powalczy również Joker Świecie, który zagra z zespołem Energa MKS Kalisz, mającym na koncie zwycięstwo i porażkę.

Terminarz i plan transmisji meczów 4. kolejki Tauron Ligi:

2021-10-15: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Developres Bella Dolina Rzeszów piątek, godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport

2021-10-16: UNI Opole – E.Leclerc Moya Radomka Radom sobota, godzina 16.30

2021-10-16: Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź sobota, godzina 18.00; transmisja – Polsatsport.pl, Polsat Box Go

2021-10-17: Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo niedziela, godzina 17.00

2021-10-18: #VolleyWrocław – BKS Bostik Bielsko-Biała poniedziałek, godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport

2021-10-18: Joker Świecie – Energa MKS Kalisz poniedziałek, godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *