Category Archives: Telekomunikacja

T-Mobile poprawił zasięg w górach

Okres zimowy, to tradycyjnie więcej gości w górach, a co za tym idzie również większe zapotrzebowanie na usługi operatorów komórkowych. T-Mobile wzmocnił zasięg swojej sieci w górskich miejscowościach. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Dzień Babci i Dziadka w lajt mobile

Z okazji nadchodzącego dnia Babci i Dziadka lajt mobile przygotowało promocję, w której do oferty z nielimitowanymi połączeniami komórkowymi oraz stacjonarnymi za 14,99 zł miesięcznie można dokupić telefon MaxCom MM428BB. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Konkurs dla Klientów sieci Play i fanów Thirty Second to Mars

Thirty Seconds to Mars, czyli amerykański zespół rockowy bijący rekordy popularności w Polsce i na całym świecie, 18 kwietnia 2018 zagra wyczekiwany koncert w Łodzi. Klienci Play posiadający muzyczną usługę TIDAL mogą wziąć udział w specjalnym konkursie i wygrać 5 podwójnych zaproszeń na koncert zespołu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

T‑Mobile najlepszy w rankingu Speedtest.pl za 2017 rok

Nowy Rok dopiero się zaczął, a już mamy co świętować! Poznaliśmy wyniki rankingu Speedtest za miniony 2017 rok. Nie to, żeby nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, ale w podsumowaniu rocznym opublikowanym na stronie Speedtest.pl T‑Mobile zajął pierwsze miejsce nie w jednej, ale obu kategoriach: wśród dostawców mobilnego internetu, jak i obejmującym jedynie technologię LTE. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Ponad 60 proc. dzieci w Polsce korzysta z urządzeń mobilnych (wideo)

Już ponad 60 proc. polskich dzieci do 6 roku życia korzysta z urządzeń mobilnych i komputerów. Eksperci nie mają wątpliwości, że rozwijanie kompetencji cyfrowych to niezwykle istotny element ich edukacji, musi być jednak odpowiednio prowadzony. Nowoczesne aplikacje na smartfony i tablety poprzez zabawę uczą dzieci zarówno bezpieczeństwa cyfrowego, jak i podstaw programowania. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rośnie liczba oszustw telekomunikacyjnych (wideo)

W 2016 roku oszuści próbowali naciągnąć klientów na wysokie opłaty, wysyłając 2 mln sygnałów z egzotycznych numerów. Rok później było ich już 3,6 mln, a tylko od początku tego roku ponad 0,5 mln. Mechanizm za każdym razem jest podobny: klient otrzymuje krótkie połączenie z nieznanego numeru, a jeśli oddzwoni, naraża się na wysokie koszty. Na…
Czytaj więcej >>

Pancerny HAMMER Delta i klasyczny myPhone Simply 2 w Biedronce

Już w najbliższy poniedziałek 15 stycznia ofertę sieci sklepów Biedronka wzbogacą dwa klasyczne telefony o zupełnie różnym charakterze i stylistyce. Pierwszy z nich to model Hammer Delta z dużym ekranem 2,4 cala, o wzmocnionej konstrukcji bardziej odpornej na zachlapania, zabrudzenia oraz uderzenia. Drugi natomiast, to myPhone Simply 2 – telefon z wyświetlaczem 1,77 cala i…
Czytaj więcej >>