Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Thomas Lips przechodzi do struktur centralnych Deutsche Telekom i opuszcza T‑Mobile Polska

Po 4 latach na stanowisku Członka Zarządu T‑Mobile Polska, Thomas Lips awansuje do struktur centralnych DT, obejmując odpowiedzialność za obszar „IoT Delivery”.

 

 

  • Thomas Lips, Członek Zarządu T‑Mobile Polska, Dyrektor ds. Technologii i Innowacji, awansuje do struktur centralnych DT, obejmując od 15 sierpnia 2019 odpowiedzialność za obszar „IoT Delivery” gdzie odpowiedzialny będzie za planowanie i wdrażanie usług powiązanych z Internetem Rzeczy.
  • Nowy członek zarządu, odpowiedzialny za Technologię i Innowację dołączy do struktur T‑Mobile Polska  od 16 września br. Jego nazwisko zostanie ogłoszone w drugiej połowie czerwca.
  • W okresie przejściowym Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T‑Mobile Polska przejmie nadzór nad pracami Pionu TI.

Thomas Lips przez ostatnie 4 lata pełnił funkcję Członka Zarządu, Dyrektor Pionu ds. Technologii i Innowacji, gdzie odpowiedzialny był za rozbudowę i utrzymanie sieci oraz infrastrukturę IT, Data Center i Innowacje technologiczne.

Przez lata spędzone w Polsce Thomas dał się poznać jako osoba, która konsekwentnie dąży do realizacji wyznaczonych celów. Utrzymywana konsekwentnie, od lat, pozycja lidera jakości sieci jest tego niepodważalnym dowodem. T‑Mobile Polska może się również poszczycić nowoczesnym Centrum Zarządzania Siecią, w ramach którego uruchomione zostało Centrum Operacyjne ds. Cyberbezpieczeństwa. T‑Mobile to nie tylko jakość, ale również najważniejsze innowacje jak HD Voice+, VoLTE czy VoWiFi, które wdrażamy przede wszystkim z myślą o satysfakcji klientów. powiedział Andreas Maierhofer, CEO T‑Mobile Polska.

Thomas Lips jest związany z Deutsche Telecom od ponad 20 lat, od 11 lat piastując stanowiska menedżerskie (w tym 4 lata na stanowisku CTIO w T‑Mobile Polska). W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiadał za liczne projekty strategiczne, w tym transformację i rozwój infrastruktury sieciowej operatorów azjatyckich i europejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *