PolecaneSieci kabloweTVN Discovery Polska

TVN dostępny w TOYA GO

Od piątku 1 października na platformie TOYA GO Abonenci będą̨ mogli oglądać́ kanał TVN. To kolejna stacja z grupy naziemnych, jaka znalazła się̨ w aplikacji mobilnej operatora telekomunikacyjnego, dostępnej poprzez Internet.

 

– TVN to jeden z ważniejszych programów, jakiego dotychczas brakowało w naszej aplikacji mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. To wynik porozumienia zawartego pomiędzy TOYA a TVN S.A., będący częścią procesu zapoczątkowanego przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Przypomnę, że w ostatnim czasie wprowadziliśmy do TOYA GO pięć innych kanałów podlegających zasadzie must carry must offer: Polsat, TV4, TVP1, TVP2, TVP3. TOYA GO to dla naszych Abonentów ważny element oferty telewizyjnej, gdyż coraz częściej chcą oni oglądać programy także na urządzeniach mobilnych w domu i poza nim.

Warto zaznaczyć, że TVN jest dostępny poprzez aplikację dla wszystkich Abonentów posiadających jakikolwiek pakiet telewizyjny, poza domem nie tylko w Polsce, ale i całej Unii Europejskiej.

– Cieszymy się, że TVN będący głównym kanałem w szerokim portfolio TVN Grupa Discovery, będzie teraz dostępny dla wszystkich użytkowników platformy TOYA GO. To najchętniej wybierana przez widzów stacja telewizyjna w Polsce i absolutny must-have, jeśli chodzi o najlepszą rozrywkę, ofertę serialową, telewizję śniadaniową czy serwis informacyjny w krajupowiedziała Dorota Żurkowska, członek zarządu TVN Grupa Discovery.

Platforma TOYA GO oferuje nie tylko oglądanie telewizji na żywo, ale także wiele innych użytecznych funkcji jak: prezentacja programu telewizyjnego na kolejne 7 dni wszystkich stacji z oferty TOYA, planowanie nagrywania programów w odbiorniku cyfrowym 3G i MAXX, serwis Karaoke z blisko 700 utworami polskimi, zagranicznymi i dla dzieci, możliwość słuchania starannie wyselekcjonowanych, internetowych stacji radiowych w wielu kategoriach. Pozwala ponadto obejrzeć kilka tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych ja i bezpłatnych. Wielką popularnością cieszy się też dostęp do blisko 70. kamer internetowych zamontowanych w newralgicznych punktach miast, gdzie TOYA ma swoje sieci kablowe. Dodatkowo dostępne są ważne informacje o warunkach meteorologicznych i alerty smogowe. Z tej funkcjonalności mogą korzystać wszyscy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV TOYA.

Łącznie w TOYA GO znajdzie się już 149 programów

Aplikacja dostępna jest poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach App Store (iOS) oraz w Google Play (Android).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *