Platforma Televio oficjalnie dodaje kanał TVN do swojej oferty

Telewizja online Televio oficjalnie udostępnia już jeden z czołowych kanałów polskojęzycznych – TVN. Stację możemy oglądać legalnie na telefonie, tablecie, komputerze lub Smart TV, w Polsce i UE. Wystarczy połączenie z internetem.

 

W ofercie Televio już od samego początku znajdowały się najpopularniejsze polskie kanały TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TV4 i TV Puls. Na liście brakowało jednak jednego – TVN.

Platforma Televio oficjalnie dodaje kanał TVN do swojej oferty.

Wszystkie dostępne w usłudze pakiety (BASIC, FAMILY, PREMIUM) zostały rozszerzone o nową stację i widzowie mogą legalnie cieszyć się najlepszymi programami, jakie oferuje TVN.

Wraz z nowym kanałem użytkownicy otrzymują dostęp do oryginalnych produkcji telewizyjnych, w tym popularnych seriali jak „Szadź”, „Nieobecni”, „Na Wspólnej” i „Brzydula 2”. Sporą dawkę emocji dostarczą również wysoko oceniane programy rozrywkowe, między innymi „Mam Talent!”, „MasterChef” czy „Top Model”. Nowy kanał to także dobra wiadomość dla osób szukających niezależnych audycji informacyjnych. TVN oferuje programy publicystyczne, udostępniające najnowsze wiadomości z Polski i ze świata.

Televio umożliwia odbiór telewizji za pomocą połączenia internetowego od dowolnego dostawcy. Usługa udostępnia ponad 95 najpopularniejszych stacji telewizyjnych, na wielu urządzeniach w Polsce i UE. Bez zobowiązań i wiążących umów, wystarczy się zarejestrować. Dzięki nowoczesnym funkcjom usługa pozwala cofać wybrane kanały do 7 dni i nagrywać audycje aż do 120 godzin. Televio obsługuje wiele platform, między innymi Smart TV (np. TCL, SONY, PHILIPS, a niedługo LG i Samsung), dekodery (Apple TV i Android TV), urządzenia mobilne (telefony i tablety z Androidem oraz iPhony i iPady z iOS), komputery i laptopy (przeglądarki na systemach Windows, MacOS i Linux).

Televio stale rozwija ofertę kanałów telewizyjnych, jak również samą usługę. W najbliższym czasie możemy oczekiwać, że pojawią się nie tylko nowe stacje, ale także zwiększy się ilość obsługiwanych urządzeń.

Oglądaj TVN oraz 83 inne kanały w pakiecie FAMILY już za 1 zł przez pierwszy miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *