Tydzień z polskimi żużlowcami w Eleven Sports

W najbliższych dniach widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli emocjonować się meczami półfinałowymi żużlowych lig w Wielkiej Brytanii i Szwecji.

poniedziałek o 20:15 w Eleven Extra rozpocznie się transmisja spotkania SGB Premiership, w którym Poole Pirates podejmą Swindon Robins. Goście to najlepszy zespół sezonu zasadniczego, a w ich składzie znajdują się m.in. Jason Doyle i Tobiasz Musielak. Czołowymi postaciami Piratów są Jack Holder i Brady Kurtz. Starcie skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki.

We wtorek od 19:00 na antenie Eleven Sports relacjonowana będzie konfrontacja Elitserien Rospiggarna Hallstavik - Elit Vetlanda. Broniący tytułu mistrzowskiego gospodarze, z Jasonem Doylem i Andreasem Jonssonem w kadrze, powalczą o finał z najlepszą ekipą pierwszej części obecnych rozgrywek. W ekipie z Vetlandy pojadą m.in. Jarosław Hampel, Szymon Woźniak, Bartosz Zmarzlik i wspomniany wcześniej Tobiasz Musielak.

środę od 19:00 w Eleven Sports kibice będą mogli śledzić rewanżową rywalizację półfinałową Eskilstuny Smederna z Masarną Avesta. Gospodarze, z liderem Michaelem Jepsenem Jensenem, zmierzą się z zespołem Artura CzaiPrzemysława Pawlickiego i Taia Woffindena. Oba mecze Elitserien komentować będą Piotr Olkowicz i Michał Korościel.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.