UPC Biznes wesprze firmy w lepszym zarządzaniu siecią rozległą i aplikacjami dzięki rozwiązaniu SD-WAN opartym o chmurę

UPC Biznes, które wspiera firmy w rozwoju dzięki narzędziom cyfrowym i dostępowi do gigabitowego internetu, wprowadza do oferty SD-WAN – nowe, bezpieczne, oparte o chmurę, definiowane programowo rozwiązanie dla sieci rozległych. Pozwala ono firmom wielooddziałowym na prostą i bezpieczną budowę sieci rozległych, udostępniając zaawansowane mechanizmy kierowania ruchem, szczegółową analitykę przesyłanych danych i aplikacji. Podnosi to produktywność pracowników i doświadczenia klienta, zwiększając przy tym efektywność kosztową.

 

Firmy coraz częściej sięgają po cyfrowe narzędzia i nowe technologie, a pandemia wzmocniła ten trend. Polski Instytut Ekonomiczny szacuje, że z powodu koronawirusa aż 70 proc. polskich firm zwróciło się w kierunku nowoczesnych form komunikacji z klientami, a aż 91 proc. z nich wykorzystuje przynajmniej jedną nową technologię w swojej działalności. Jednocześnie, według Eurostatu, w roku 2020 z rozwiązań chmurowych korzystało 24,4 proc. polskich firm, czyli ponad dwa razy więcej niż dwa lata wcześniej. Coraz więcej firm będzie poszukiwać rozwiązań cyfrowych, które pomogą im rosnąć.

Nowa, zarządzana przez UPC Biznes, usługa SD-WAN została zaprojektowana z myślą o wyzwaniach przed jakimi stoi biznes w dobie transformacji cyfrowej. Umożliwia ona firmom integrację sieci LAN/WiFi, dostęp do danych w chmurze, aplikacji i oprogramowania typu SaaS, takich jak na przykład Office 365., z dowolnego miejsca i urządzenia. Za jej pomocą można tworzyć bezpieczne połączenia o wysokiej przepustowości i nimi zarządzać bez względu na to, z jakich urządzeń i łączy internetowych korzysta oddział lub sam pracownik. Poprawia to produktywność, jak również komfort i bezpieczeństwo pracy opartej na transmisji danych. Usługa umożliwia również bezpieczny dostęp zdalny do sieci rozległej, by jeszcze lepiej odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów.

UPC Biznes dostarcza kompleksowe rozwiązanie SD-WAN wsparte o stabilną i szybką łączność. Gwarantem wysokiej jakości usługi jest wykorzystanie platformy Cisco Meraki.

Misją UPC Biznes jest pomagać firmom w rozwoju, oferując zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne i narzędzia cyfrowe, w tym niezawodny, superszybki internet gigabitowy. Najnowsza usługa SD-WAN to rozwiązanie, które odpowiada na potrzeby organizacji wielooddziałowych w dobie transformacji cyfrowej. Umożliwia bezpieczny i swobodny dostęp do firmowych zasobów dostępnych zarówno wewnątrz sieci rozległej jak również tych znajdujących się w chmurze, pozwalając firmom skuteczniej i szybciej odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Rozwiązanie szyjemy zawsze na miarę klienta, jego komercyjnych ambicji, procesów i infrastruktury. Zapraszamy do współpracy.Jarosław Helman, B2B Director, UPC Polska.

Całość dostępna w ofercie subskrypcyjnej, która znacząco ogranicza koszty transformacji tradycyjnej sieci WAN do inteligentnej i zautomatyzowanej sieci SD-WAN (LINK)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *