Viasat World z kolejnym kanałem w Polsce?

Jak informuje miesięcznik TELEKABEL & digital tv nowości jesiennej ramówki przedstawił na wrześniowej konferencji prasowej zespół nadawcy kanałów tematycznych – firmy Viasat World.

 

Firma zaprezentowała profile stacji tv, które ma obecnie w portfolio: Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature. Jej przedstawiciele podkreślali wzrosty wskaźników oglądalności tych stacji na przestrzeni ostatniego roku. Więcej tutaj

 

 

Jak informuje Marta Wróblewska z biura prasowego Viasat World dla SATinfo24.pl

Viasat World na polskim rynku oferuje trzy kanały tematyczne: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore oraz Polsat Viasat Nature. Od kwietnia br. w ramach Polsat Viasat History działa nowe pasmo Viasat Epic, które jest nadawane w każdą niedzielę o g. 21:00. Istotnie w tej chwili rozważamy wprowadzenie w Polsce kolejnego kanału, natomiast na ten moment jest jeszcze zbyt wcześnie, aby informować o szczegółach. Z pewnością jeśli oferta Viasat World będzie poszerzana, przekażemy Państwu taką informację.

Korzystając z okazji również zapytaliśmy Panią Martę Wróblewską o wyniki oglądalności paczki Polsat Viasat po dolączeniu do oferty nc+

W sierpniu 2016 r. vs sierpień 2015 r. odnotowaliśmy znaczący wzrost udziału w oglądalności dla całego portfolio. W grupie wiekowej 4+ zanotowaliśmy wzrost na poziomie +75%, w grupie wiekowej 16-49 jest to 52%. Największy przyrost osiągnęliśmy wśród mężczyzn w grupie wiekowej 16-49 – jest to 61%, natomiast wśród kobiet 16-49 wzrost oglądalności w badanym okresie wyniósł 43%.

 

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.