W sierpniu 2015 roku, dwa nowe kanały od Eleven Sports Network

hot[1]  Ważna wiadomość dla kibiców sportu w Polsce. Już w sierpniu 2015 roku, od nowego sezonu piłkarskiego polscy fani będą mogli oglądać światowy sport na żywo i w najwyższej jakości w dwóch nowych kanałach telewizyjnych Eleven Sports Network.

 

http://media2.pl/g/318x250/48435.jpg

Nowa na naszym rynku międzynarodowa grupa medialna Eleven Sports Network będzie transmitować mecze m.in. z takich piłkarskich lig jak włoska Serie A, francuska Ligue 1 czy szkocka SPFL. Oprócz tego w Eleven Sports Network zobaczymy także Formułę 1, Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych, włoską ligę siatkówki, NFL i wiele innych wydarzeń sportowych, transmitowanych na żywo w telewizji jak i internecie.

Eleven Sports Network potwierdza, że brał udział w przetargu na prawa medialne na pokazywanie wszystkich meczów Ekstraklasy w sezonach 2015/2016 - 2018/2019. - Zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w przetargu, jako alternatywny gracz, ale kiedy zrozumieliśmy, że w rzeczywistości wciąż konkurujemy przeciwko obecnemu lokalnemu nadawcy, postanowiliśmy wycofać się. Wciąż jednak uważamy Ekstraklasę za bardzo interesujący produkt i będziemy brali udział w przyszłych przetargach na prawa medialne do polskiej ligi. Na razie jednak chcemy się skupić na naszych najlepszych międzynarodowych prawach - powiedział Andre Tegner, Dyrektor Zarządzający Grupy Eleven Sports Network.

Nowy sezon piłkarski we Włoszech i Francji rusza w sierpniu, a wraz z nim nowy projekt medialny. - W każdej kolejce pokażemy jak najwięcej meczów na żywo w najwyższej jakości, ze świetnym komentarzem naszych dziennikarzy oraz ekspertów. Będziemy również w ciągłej interakcji z widzami. Nie chcemy robić kanału sportowego "dla kibica", ale "z kibicami". Widzowie będą mogli oglądać Eleven Sports Network we wszystkich dobrych sieciach kablowych, platformach satelitarnych oraz internecie i przekonać się, że u nas sport ogląda się najlepiej - zapowiada Andre Tegner.

Eleven Sports Network zapowiada wprowadzenie nowej formuły prezentowania wydarzeń sportowych. - Naszym zdaniem jest jeszcze wiele ciekawych, nie odkrytych możliwości w transmisjach sportowych. Wprowadzimy pomysły i rozwiązania, jakie nie były dotychczas wykorzystywane w transmisjach na żywo i w programach studyjnych. Zależy nam, aby transmisjom nadać świeżości. Mamy zamiar dostarczać nie tylko informacji stricte sportowych, ale tworzyć prawdziwą atmosferę meczową, która zbliży fanów i zawodników, najważniejszych uczestników spektakli sportowych - mówi Patryk Mirosławski, szef redakcji sportowej Eleven Sports Network.

W Eleven Sports Network pojawią się nowi komentatorzy, którzy doskonale znają się na sporcie. Obecnie trwa tworzenie młodego, dynamicznego zespołu składającego się z pasjonatów sportu.

Eleven Sports Network to grupa medialna nadająca sportowe kanały premium, która ma duże doświadczenie zarówno na rynku międzynarodowym, jak i polskim. Inwestorzy wprowadzali na rynek wiodące kanały sportowe w całym regionie Azji. Jednym z dyrektorów grupy jest Ralf Manthey, który z powodzeniem uruchamiał w Polsce takie projekty medialne, jak RTL7 oraz SportKlub.

Eleven Sports Network należy do grupy kapitałowej The Channels Co Ltd, która przed nowym sezonem piłkarskim uruchomi także swoje sieci w Belgii, Singapurze i Malezji. Zapowiada poszerzenie obecności również w innych państwach. - Chcemy być grupą medialną oferującą najważniejsze sportowe wydarzenia w każdym kraju, w którym będziemy obecni - tłumaczy Andre Tegner. - Polska jest dla nas bardzo ważnym i atrakcyjnym rynkiem. To kraj, który bardzo szybko się rozwija i który ma niezwykłą tradycję piłkarską oraz wielomilionową grupę prawdziwych pasjonatów sportu. W pierwszym etapie uruchomimy w Polsce dwa kanały. Pierwszy skierowany będzie przede wszystkim do fanów futbolu. W drugim pokażemy inne dyscypliny oraz mecze piłkarskie, które będą kolidowały z transmisjami w kanale piłkarskim - dodaje.

źródło:Media2.pl

Zobacz także

4 Komentarze

  1. jace.k111 jace.k111
    Następny kanał premium do golenia z kaski.Teraz prawa tv straciło nc+ i troszke Polsat więc znowu pewnie rozpęta się wojna.Następne do wyrwnia będą gale boksu i sztuki walki.Już pewnie na stałe trzeba przywyknąć do tego że na sport w tv trzeba u nas słono płacić.
  2. Realia Polski, jak nie zapłacisz to nic nie dostaniesz :(
  3. jace.k111 jace.k111
    Swoją drogą ciekawe jak się rozegra dystrybucja w nc+ i cp.Przecież w prosty sposób(nie dodając) mogą poważnie utrudnić start.A może zdecydują się na wariant Sportkulubu, dodadzą i niech abonenci wybiorą czy chcą.
  4. Musimy czekać do startu ligi francuskiej i włoskiej czyli do sierpnia wtedy się bardzo dużo wyjaśni :)