Category Archives: WAŻNE

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w Cyfrowym Polsacie

Już od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata (do roku 2021) wszystkie ponad 1000 meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wyłącznie w kanałach Polsatu. Grupa Polsat nabyła dla polskich kibiców wyłączne prawa do pokazywania LM i LE dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, internetu i urządzeń mobilnych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Discovery Communications i TIM wspólnie wprowadzą pierwszą mobilną usługę z IO

Discovery Communications i TIM poinformowały dzisiaj o nawiązaniu historycznej współpracy przy igrzyskach olimpijskich, dzięki której turniej dotrze do jeszcze większej liczby osób na większej liczbie platform. W ramach pierwszej z planowanej serii umów skoncentrowanych na rozbudowaniu ekskluzywnej i zróżnicowanej oferty cyfrowej dla operatorów mobilnych w Europie, klienci TIM jako pierwsi otrzymają na wyłączność dostęp do ekscytujących relacji…
Czytaj więcej >>

Motowizja dołącza do Netii

Od 23 czerwca największe emocje motoryzacyjne jakie dostarcza Motowizja, przeżywać mogą także abonenci oferty telewizyjnej Netii. Widzowie obejrzą m.in. serię wyścigową Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters, a także relacje z rajdów WRC czy wyścigów Formuły E. Motowizja dostępna jest w pakiecie Sport i Emocje Plus na pozycji 81. Dodatkowo wszyscy abonenci…
Czytaj więcej >>

Jeszcze więcej sportu i męskiej rozrywki w Netii

Netia rozszerzyła ofertę o nowe kanały sportowe i erotyczne. Rozbudowany pakiet „Sport i Emocje” zawiera aż 25 kanałów, w tym aż 21 w HD. Z okazji premiery, wszystkie nowe kanały (np. nSport+, Hustler TV) będą dostępne w tzw. oknie otwartym. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wyższa pozycja TVP3 w nc+

Od 30 czerwca br. TVP3 - kanał regionalny telewizji publicznej – zostanie udostępniony abonentom platformy satelitarnej NC+ na wyższej, 41 pozycji w elektronicznym przewodniku po programach (EPG) operatora. Równocześnie kanał będzie również utrzymywany na dotychczasowej, pozycji 217. (więcej…)
Czytaj więcej >>