Category Archives: WAŻNE

MTV Music już nadaje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 17 października br. VIVA Polska zmieniła się w MTV Music, kanał muzyczny związany z muzycznym dziedzictwem globalnej marki MTV. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Jesienne oferty Netii

Internet, przy zakupie w pakiecie z TV, gratis nawet przez 12 miesięcy; darmowe usługi komórkowe dodane do internetu 300 lub 900 Mb/s; umowy na zaledwie 12 miesięcy; internet „bez lojalki” - to tylko niektóre z elementów oferty Netii na jesień 2017 r. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Platforma nc+ z prawami do ligi NBA na kolejny sezon

Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do rozgrywek zawodowej amerykańskiej ligi koszykówki NBA na sezon 2017/2018. Mecze najlepszych drużyn świata będzie można oglądać w kanałach nc+, a także w telewizji mobilnej nc+ GO oraz w serwisie CANAL+ Sport Online. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Będzie czwarty kanał Eleven Sports?

ELEVEN SPORTS, nadawca sportowych kanałów telewizyjnych, uzyskał od Bundesliga International wyłączność na terytorium Polski do sobotnich meczów Bundesligi rozgrywanych o godzinie 18:30 oraz do Supercup i 4 spotkań barażowych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Boomerang HD w Polsce

W pierwszym kwartale 2018 roku Boomerang HD ma rozpocząć nadawanie w Polsce. Boomerang to drugi obok Cartoon Network flagowy kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TNT łączy dwa światy w nowej kampanii wizerunkowej (wideo)

Kanał filmowy TNT rusza z nową kampanią wizerunkową pod hasłem „W TNT wszystko wygląda lepiej”. Stacja stawia na różnorodność, łącząc ze sobą dwa światy: filmowy i serialowy. Na jesień TNT przygotowało zestaw najlepszych filmów z Hollywood oraz telewizyjne premiery „Królestwo zwierząt” i „Z góry przepraszam.” Pojawią się również nowe sezony „Dobrego zachowania” i „Angie Tribeci”.…
Czytaj więcej >>

Kanał Da Vinci Learning na kolejne dwa lata w oferci nc+

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning przedłużył umowę dystrybucyjną z platformą nc+ i pozostanie w jej ofercie do 31 grudnia 2019 roku. W ramach osiągniętego porozumienia platforma nc+ będzie oferowało swoim abonentom tak kanał Da Vinci Learning, jak i kolekcję programów w ramach oferty sVOD . (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowa widownia meczu Polska – Czarnogóra w Polsacie i Polsacie Sport

To rekord oglądalności meczów reprezentacji Polski w eliminacjach do Mundialu Rosja 2018. Ostatnie, decydujące o awansie, spotkanie z Czarnogórą obejrzało na antenach Polsatu i Polsatu Sport średnio niemal 9,5 miliona widzów. Reprezentacja Polski po emocjonującej końcówce wygrała 4:2 i zapewniła sobie start w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata. (więcej…)
Czytaj więcej >>