Category Archives: WAŻNE

Polsat wygrał wielką bitwę o Ligę Mistrzów!

Polsat wygrał wielką bitwę o prawa do pokazywania w telewizji Ligi Mistrzów w najbliższych latach. Informację podał internetowy portal sportbusiness.com, a "Super Expressowi" udało się potwierdzić, że tak właśnie wygląda sytuacja. Oznacza to, że elitarne rozgrywki prawdopodobnie straci stacja Canal+. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Multipleks 8 – nowe nadajniki

Multipleks 8 poszerza swój zasięg o kolejne regiony Polski. Od początku roku nadawca sygnału, firma Emitel uruchomiła nowe nadajniki min. w Białymstoku, Lublinie, Miechowie, Cieszynie, Pile i Gorlicach. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVN S.A. i Ringier Axel Springer Media AG, podpisały umowę o nabycie pozostałych 25 proc. udziałów w Onet Holding sp. z o.o

W dniu 26 kwietnia 2017 roku, TVN S.A., spółka będąca częścią Scripps Networks Interactive, i Ringier Axel Springer Media AG, podpisały umowę o nabycie pozostałych 25 proc. udziałów w Onet Holding sp. z o.o. Ringier Axel Springer Media AG tym samym staje się jedynym właścicielem spółki, do której należy m.in. wiodący polski portal Onet.pl. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wirtualna Polska, Sportklub i Fightklub rozpoczynają współpracę

Grupa Wirtualna Polska oraz kanały telewizyjne Sportklub i Fightklub zawarły umowę, dzięki której użytkownicy serwisów WP otrzymają dostęp do ekskluzywnych treści wideo emitowanych na wyłączność w Sportklubie i Fightklubie. Dodatkowo, serwisy internetowe obu kanałów telewizyjnych będą dostępne w ramach serwisów należących do WP. Oznacza to, że domeny Sportklub.pl i Fightlub.pl będą automatycznie przekierowywały użytkowników na…
Czytaj więcej >>

TVN S.A. uruchamia nowy serwis wideo

ToTeraz to pełne emocji, angażujące, ciekawe, krótkie wideo z napisami, przygotowane specjalnie pod smartfony. Serwis kierowany jest głównie do młodych ludzi, którzy w sieci szukali treści dla siebie. Teraz mogą je znaleźć w jednym miejscu i łatwo podzielić się nimi w mediach społecznościowych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Discovery Channel przedstawia najnowszą, globalną strategię programową

Podczas swojej wizyty w Warszawie, Rich Ross, Group President Discovery Channel, Animal Planet i Discovery Science, przedstawił szczegóły globalnych planów programowych flagowego kanału w portfolio Discovery. Widzowie Discovery Channel zobaczą na antenie swojej ulubionej stacji nie tylko popularne na całym świecie programy znane z poprzednich lat, ale i wyjątkowe nowości oraz długo wyczekiwane seriale fabularne,…
Czytaj więcej >>

Netflix w telewizorach LG Super UHD TV oraz OLED 2017

Już od dziś rusza promocja LG i Netflix – jednego z największych światowych serwisów streamingowych, w ramach której osoby kupujące telewizor z nowej linii na 2017 rok – LG OLED TV 4K, LG Super UHD TV lub modele LG UHD TV z serii UJ750, otrzymają bezpłatnie 3 miesięczny dostęp do serwisu Netflix w pakiecie Premium.…
Czytaj więcej >>

Stars.TV zmienił parametry

Stars.TV zmienił parametry, jednocześnie informujemy, że równoległy przekaz z transponderów 120 i 122 będzie trwał do 19 maja, po tym terminie przekaz z transpondera 120 zostanie wyłączony. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Cyfrowy Polsat zmienia wygląd menu dekoderów

W dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla części dekoderów HD 5000 z zakresu modułów: 1726225744 – 1726315195. Nowy soft otrzymał nr.: 4.40.1.23 i wprowadza m.in. nowy interfejs, który jest bardzo podobny do tego zastosowanego w dekoderach Evobox PVR. (więcej…)
Czytaj więcej >>