We wrześniu Filmbox Premium HD poleca

Jedna z najchętniej oglądanych muzycznych biografii w dziejach kinematografii – historia grupy Queen, nagrodzona m.in.: dwoma Złotymi Globami, dwiema nagrodami BAFTA oraz czterema Oscarami.

 

Bohemian Rhapsody

Jedna z najchętniej oglądanych muzycznych biografii w dziejach kinematografii – historia grupy Queen, nagrodzona m.in.: dwoma Złotymi Globami, dwiema nagrodami BAFTA oraz czterema Oscarami.

Obraz sukcesu grupy Queen i jego wokalisty – Freddiego Mercury’ego, który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów na całym świecie. To historia niełatwych początków kapeli, eksperymentów nad debiutancką płytą, tras koncertowych, rozpadu zespołu i wreszcie triumfalnego powrotu Queen na Live Aid w 1985 roku. Nie zabraknie scen wyzwolonego życia Freddiego i historii jego wieloletniego związku z Mary Austin, którą artysta nazywał miłością swojego życia. Wszystko to podane w imponującej oprawie muzycznej.

Piątek, 4 czerwca 2021 | 21:00

Reżyseria: Bryan Singer

Obsada: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joseph Mazzello

Rok produkcji: 2018

Gatunek: Biograficzny, Muzyczny

Wdowy WIDOWS

Mocny obraz czterech silnych kobiet, które żałobie nadają zupełnie nowe znaczenie, doceniony 18 nominacjami, m.in. do nagród BAFTA i Satelitów.

Chicago, czasy politycznych i społecznych zawirowań. Kiedy czterech uzbrojonych rabusiów ginie podczas próby napadu, ich wdowy – nie mając ze sobą nic wspólnego, poza długiem pozostawionym przez przestępczą działalność ich zmarłych mężów – biorą los w swoje ręce, by wykuć przyszłość na własnych warunkach.

Sobota, 11 września 2021 | 21:00

Reżyseria: Steve McQueen

Obsada: Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo

Rok produkcji: 2018

Gatunek: Dramat kryminalny

Kroniki Spiderwick THE SPIDERWICK CHRONICLES

Przygodowy film dla całej rodziny, wyróżniony nominacjami do m.in. Saturnów.

Matka wraz z trójką dzieci przeprowadza się do nowego domu. Wkrótce syn odnajduje tam tajemniczą książkę, która wciąga braci bliźniaków i ich siostrę do alternatywnego świata, pełnego wróżek i innych stworzeń nie z tej ziemi.

Sobota, 25 września 2021 | 21:00

Reżyseria: Mark Waters

Obsada: Freddie Highmore, Sarah Bolger, David Strathairn, Mary-Louise Parker

Rok produkcji: 2008

Gatunek: Przygodowy, Fantasy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *