Weekendowy plan transmisji i rozpiska komentatorów w nc+

W ten weekend na pierwszym planie będzie El Clasico, czyli starcie Realu Madryt z FC Barceloną. W lidze angielskiej szlagier Tottenham – Arsenal, w LOTTO Ekstraklasie w jednym z najciekawszych meczów Lech Poznań zagra z Arką Gdynia.

 

LOTTO Ekstraklasa

piątek, 1 marca

20:00 – 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT prowadzący: Żelisław Żyżyński; gość: Andrzej Juskowiak

20:25 Legia Warszawa – Miedź Legnica, CANAL+ SPORT komentarz: Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn

sobota, 2 marca

15:10 Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce, nSport+ komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski

17:40 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, CANAL+ SPORT komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

20:10 Wisła Płock – Cracovia, CANAL+ SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn

22:30 Liga+ ze stadionu w Płocku, CANAL+ SPORT prowadzący: Rafał Dębiński; gość: Kamil Kosowski

niedziela, 3 marca

11:00 Piłka z góry, CANAL+ SPORT prowadząca: Daria Kabała-Malarz

15:10 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin, CANAL+ SPORT komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

17:30 Lech Poznań – Arka Gdynia, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła

20:00 Liga+ Extra, CANAL+ prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Piotr Parzyszek

21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+ SPORT prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Piotr Parzyszek

poniedziałek, 4 marca

20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT prowadzący: Filip Surma

Premier League

sobota, 2 marca

13:25 Tottenham – Arsenal, CANAL+ SPORT2 i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

15:55 Manchester United – Southampton, CANAL+ SPORT2 komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

18:25 West Ham United – Newcastle United, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

niedziela, 3 marca

12:55 Watford – Leicester City, CANAL+ SPORT2 komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

15:00 Fulham – Chelsea, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

17:10 Everton – Liverpool, CANAL+ SPORT2 komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

LaLiga Santander

sobota, 2 marca

12:55 Espanyol – Valladolid, CANAL+ SPORT komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński

16:10 Villarreal – Alaves, CANAL+ NOW komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński

18:25 Huesca – Sevilla, nSport+ komentarz: Piotr Glamowski, Piotr Domagała

19:15 El Clasico: studio, CANAL+ Studio w Warszawie: Filip Surma, Maciej Murawski, studio w Madrycie: Piotr Laboga, Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała

20:40 El Clasico: Real Madryt – Barcelona, CANAL+, CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

22:45 El Clasico: studio, CANAL+ Studio w Warszawie: Filip Surma, Maciej Murawski, studio w Madrycie: Piotr Laboga, Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 3 marca

11:55 Eibar – Celta, CANAL+ SPORT komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

20:40 Valencia – Athletic, CANAL+ SPORT2 komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński

Bundesliga

piątek, 1 marca

20:20 Augsburg – Borussia Dortmund, CANAL+ SPORT2 komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

sobota, 2 marca

15:20 Schalke 04 – Fortuna Duesseldorf, CANAL+ SPORT komentarz: Edward Durda, Grzegorz Mielcarski

NBA

noc z piątku na sobotę, 1/2 marca

04:30 Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

sobota, 2 marca

23:00 Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons, CANAL+ SPORT2

02:30 Philadelphia 76ers – Golden State Warriors, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

niedziela, 3 marca

21:30 Boston Celtics – Houston Rockets, CANAL+ NOW komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas

Piłka ręczna

piątek, 1 marca

18:15 PGNiG Superliga: MKS Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów, nSport+ komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński

sobota, 2 marca

17:00 Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce – Veszprem, CANAL+ komentarz: Piotr Karpiński, Sławomir Szmal; studio: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

20:30 Barcelona – Rhein Neckar Loewen, nSport+ [relive] komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Matysik

niedziela, 3 marca

15:05 Liga Mistrzów EHF: Silkeborg – Wisła Płock, nSport+ komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński

16:55 Liga Mistrzów EHF: PSG – Motor Zaporoże, nSport+ komentarz: Szymon Ratajczak, Grzegorz Tkaczyk

18:55 Liga Mistrzyń EHF: Buducnost – Rostów, nSport+ komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

poniedziałek, 4 marca

21:00 Kontratak – podsumowanie 20. kolejki PGNiG Superligi, nSport+ prowadzący: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

Inne transmisje

piątek, 1 marca

07:30 Golf: Oman Open – runda II, CANAL+ SPORT komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:00 Golf: Oman Open – runda II, CANAL+ SPORT komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

23:00 Witaj w klubie – Lech Poznań, CANAL+ SPORT redakcja: Krzysztof Marciniak, Maciej Klimek

sobota, 5 marca

9:00 Golf: Oman Open – runda III, CANAL+ NOW komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:25 Siatkówka kobiet Serie A: Unet E-Work Busto Arsizio – Banca Valsabbina Millenium Brescia, CANAL+ NOW komentarz: Gabriel Waliszko, Milena Sadurek

niedziela, 6 marca

9:00 Golf: Oman Open – runda finałowa, CANAL+ NOW komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *