Wiadomości

UFC przez trzy lata na antenie Polsat Sport!

Polsat Sport pokaże galę UFC 220, na której fani mieszanych sztuk walki zobaczą m.in. walki o mistrzowskie pasy kategorii ciężkiej i półciężkiej. Transmisja gali UFC 220 w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport. (więcej…)
Czytaj więcej >>

III. Urodziny Off Radia Kraków

Olbrzymia ilość ciekawych gości w studiu, nowe audycje muzyczne oraz bardzo udane imprezy DJ-skie - tak było w roku 2017. Uczcijmy to wspólnie podczas naszych urodzin, na które serdecznie zapraszamy już 27 stycznia! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Podwodny raj Borneo w Polonii1

Wokół pięciu rajskich wysepek, otaczających Borneo, które odwiedzimy, rozsiane są bogate w życie rafy koralowe. Prawdziwą perłą wśród nich jest Sipadan – mekka płetwonurków. Czy jednak można wejść do raju nie zetknąwszy się wcześniej ze śmiercią?  (więcej…)
Czytaj więcej >>

Puchar Świata w Zakopanem – transmisje w TVP1, TVP Sport

Puchar Świata w skokach narciarskich w zimowej stolicy Polski! Zakopane po raz kolejny będzie gościło najlepszych zawodników świata. To będą ostatnie zawody przed igrzyskami olimpijskimi w najmocniejszej obsadzie. Na sobotę zaplanowano "drużynówkę", a na niedzielę konkurs indywidualny. Transmisje w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Weekend z Anitą Lipnicką w Muzo.FM

20 i 21 stycznia między 11:00, a 18:00 najważniejszą gwiazdą w MUZO.FM będzie Anita Lipnicka, która opowie m.in. o projekcie The Hats. Anita ruszyła w trasę promując swoje najnowsze, muzyczne oblicze. Podczas weekendu będzie szansa, by zgarnąć najnowszą płytę artystki! (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Makaronowy zawrót głowy” w Polsacie

W sobotę, 10 lutego Telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego cyklu kulinarnego "Makaronowy zawrót głowy". Gospodarzami programu będą Paulina Chylewska z redakcji sportowej Polsatu oraz Szymon Kołecki, były sztangista - obecnie zawodnik MMA. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Uważaj, co wysyłasz znajomym na Messengerze. Możesz trafić do więzienia!

Ponad tysiąc duńskich nastolatków zostało oskarżonych o przesyłanie treści pornograficznych z udziałem rówieśników (tzw. revenge porn) poprzez popularny komunikator Messenger. O nielegalnym procederze poinformował policję sam Facebook, będący właścicielem aplikacji do wymiany informacji. Zdaniem eksperta z ESET, dane z sieci społecznościowych coraz częściej będą pomagać policji w namierzaniu wykroczeń i przestępstw. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Samsung Electronics prezentuje urządzenia z limitowanej edycji, stworzonej z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018

Na niecały miesiąc przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pjongczang 2018, firma Samsung Electronics, która jest światowym partnerem zawodów w kategorii Urządzeń Komunikacji Bezprzewodowej oraz Sprzętu Komputerowego, zaprezentowała limitowaną edycję swoich smartfonów. Wspieranie sportowców oraz całej Olimpijskiej Rodziny to dla Samsung już tradycja. W tym roku firma zaoferuje specjalną i ekskluzywną edycję Galaxy Note8. (więcej…)
Czytaj więcej >>