Wiadomości

Człowiek i sztuczna inteligencja na straży cyberbezpieczeństwa – nowa usługa F-Secure dla firm

Na rynku cyberbezpieczeństwa brakuje specjalistów1, a małe i średnie przedsiębiorstwa nie są w stanie ponieść wysokich kosztów zatrudnienia pracowników zajmujących się tylko bezpieczeństwem IT. Aby umożliwić im skuteczną ochronę, firma F-Secure wprowadza usługę Rapid Detection & Response, która łączy doświadczenie i wiedzę ekspertów zajmujących się analizą zagrożeń z możliwościami sztucznej inteligencji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Pozwól Zosi być Samosią” – nowe wydanie magazynu “Psychologia dla rodziców”

Jak wychowywać dziecko w rodzinie patchworkowej, jak nauczyć je samodzielności, w jaki sposób rozmawiać z nim o pieniądzach i rozwiązać kwestię kieszonkowego - o tym wszystkim można przeczytać w kolejnym specjalnym wydaniu magazynu "Wysokie Obcasy" - "Psychologia dla rodziców". Nowy numer pisma z hasłem "Pozwól Zosi być Samosią” jest dostępny w sprzedaży od czwartku, 24…
Czytaj więcej >>

Liga Narodów w siatkówce mężczyzn w Polsacie

Trzy dni, trzy mecze i mnóstwo sportowych emocji na żywo! Od piątku 25 maja do niedzieli 27 maja reprezentacja Polski siatkarzy weźmie udział w pierwszym turnieju prestiżowych rozgrywek Ligi Narodów. Jej rywale to Korea Południowa, Rosja i Kanada. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Dziewczyny ze Lwowa” wróciły na plan!

W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii hitu TVP1 „Dziewczyny ze Lwowa”. Oprócz dobrze znanych postaci, Uljany, Oly, Poliny i Matyldy pojawią się nowi bohaterowie. W głównych rolach ponownie zobaczymy Annę Gorajską, Magdalenę Wróbel, Katarzynę Ucherską i Annę Marię Buczek. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Narodowa Gala Boksu w Telewizji Polskiej

Takiego wydarzenia pięściarskiego nie było jeszcze w historii! Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Narodowa Gala Boksu. W ringu zobaczymy takich pięściarzy jak Artur Szpilka, Izu Ugonoh, Ewa Piątkowska czy Mariusz Wach. Transmisja 25 maja w TVP Sport i w TVP1! (więcej…)
Czytaj więcej >>

CD PROJEKT podsumowuje pierwszy kwartał 2018 r.

W pierwszych trzech miesiącach 2018 roku Grupa Kapitałowa CD PROJEKT wypracowała ponad 75 mln zł przychodów ze sprzedaży i osiągnęła blisko 23 mln zysku netto. W omawianym okresie największą sprzedaż wygenerowały gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z dodatkami oraz GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. (więcej…)
Czytaj więcej >>

myPhone promuje smartfony z panoramicznymi ekranami full screen 18:9

Wystartowała kampania telewizyjna marki myPhone, polskiego producenta urządzeń mobilnych, której spot emitowany jest w kanałach największych ogólnopolskich stacji. Główny spot promuje modele z nowej linii smartfonów z panoramicznymi ekranami 18:9, które teraz można nabyć w przedsprzedaży z 3 letnią gwarancją i ciekawymi gratisami. (więcej…)
Czytaj więcej >>