Wiadomości

Michał Żewłakow gościem Cafe Futbol

Gościem najbliższego Cafe Futbol będzie Michał Żewłakow, rekordzista reprezentacji Polski pod względem występów. Zgromadził ich na swoim koncie 102, czyli o dwa więcej niż drugi w klasyfikacji Grzegorz Lato i o pięć więcej niż wciąż aktywny Jakub Błaszczykowski. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kryminalne środy w Zoom TV! (wideo)

Kryminalne środy w Zoom TV to pasmo pełne intrygujących, wciągających, a czasem przerażających historii. „Największe zbrodnie wszech czasów” i „Urodzeni by zabijać” to opowieści o mrocznych wydarzeniach, które miały miejsce naprawdę i wstrząsnęły światem. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Pierwszy w historii Adult Swim Festival

Kanał Adult Swim wzbogaca swoje eventowe portfolio o nową pozycję – Adult Swim Festival. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6-7 października w Los Angeles. Ogromną przestrzeń pomiędzy dwiema scenami wypełnią pokazy premierowych produkcji, występy komików, gry multimedialne, stoiska z brandowanymi gadżetami oraz liczne koncerty, w tym nominowanego do Grammy zespołu Run the Jewels.…
Czytaj więcej >>

Huawei liderem sprzedaży tabletów w Polsce

Marka Huawei, która odnosi sukcesy na rynku smartfonów, cieszy się coraz większą popularnością także w segmencie tabletów. Jak wynika z najnowszych danych GfK Polonia, w ostatnim roku Huawei podwoił swoją sprzedaż i został nowym liderem całego segmentu. Firma powinna umocnić swoją pozycję w kolejnych miesiącach za sprawą nowego tabletu Huawei MediaPad M5 10. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Makłowicz w drodze”: Czerniowce

Czerniowce są ostatnim przystankiem w podróży Roberta Makłowicza po Ukrainie! Prowadzący w piątym odcinku zabierze widzów Food Network do historycznego miasta, w którym nadal obecne są tradycje wielu kultur. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmy w Jedynce i Dwójce

Kevin Costner postanawia odbudować relacje z Connie Nielsen i Hailee Steinfeld, William Sadler ściga niewolników, Zoe Saldana zabiera do rodzinnego domu Ashtona Kutchera, a Lindsay Frost zaczyna życie od nowa. W Dwójce Val Kilmer i Mira Sorvino poznają się w ustronnym kurorcie, Joel Kinnaman zostaje ciężko ranny, a Brad Renfro i David Speck uciekają do…
Czytaj więcej >>