Wiadomości

Nowy filmowy cykl – Helios OFFy

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na seanse w ramach najnowszego filmowego cyklu - Helios OFFy, czyli pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu. Seanse inaugurujące projekt odbędą się w środę, 5 kwietnia o godzinie 18:00 we wszystkich 42 kinach Helios w Polsce, za bilet Widzowie zapłacą tylko 15 złotych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Szkodliwe wzmacniacze GSM

Niektórzy użytkownicy sieci komórkowej, by poprawić siłę sygnału w domu lub biurze, instalują wzmacniacze GSM, tzw. repeatery. Tymczasem urządzenia te zakłócają funkcjonowanie sieci komórkowej, a ich samowolne stosowanie może słono kosztować. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Prawie 40% komputerów przemysłowych było narażonych na cyberatak w drugiej połowie 2016 roku

W drugiej połowie 2016 roku średnio dwa na pięć komputerów powiązanych z infrastrukturą technologiczną przedsiębiorstw przemysłowych były narażone na cyberataki. Dane pochodzą zraportu Kaspersky Lab poświęconego krajobrazowi cyberzagrożeń dla systemów przemysłowych. Odsetek atakowanych komputerów przemysłowych wzrósł z ponad 17% w lipcu 2016 r. do ponad 24% w grudniu 2016 r., przy czym trzy największe źródła…
Czytaj więcej >>

Orange podłączy do światłowodu 4,5 tys. szkół w całej Polsce (wideo)

Orange Polska na mocy umowy z resortem cyfryzacji w ciągu najbliższych trzech lat nieodpłatnie podłączy do światłowodu 4,5 tys. polskich szkół, dzięki czemu placówki zyskają dostęp do szybkiego internetu. To część większego planu Ministerstwa Cyfryzacji, który zakłada połączenie wszystkich 30 tys. polskich placówek edukacyjnych wspólną siecią. Ma to nastąpić w roku szkolnym 2018/2019 i umożliwić…
Czytaj więcej >>

Kwiecień 2017 na kanale CBS Reality

W kwietniu  CBS Reality szczególnie poleca uwadze premierowe odcinki 2. sezonu programu dokumentalnego „Historie z celi śmierci” analizującego najbardziej wstrząsające zbrodnie popełnione w Ameryce. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowy, niedrogi smart TV w ofercie TELEFUNKEN

TELEFUNKEN, producent nowoczesnych urządzeń elektroniki użytkowej, wprowadza na polski rynek 32 calowy, niedrogi telewizor TELEFUNKEN 32TX287DLBPOSW wykonany w technologii LED. Produkt przeznaczony jest nie tylko dla użytkowników przywiązanych do klasycznej telewizji, ale również dla osób, które na dużym ekranie chcą konsumować treści wideo dostępne online. (więcej…)
Czytaj więcej >>

National Geographic przedstawia obsadę serii „The Long Road Home”, będącej adaptacją bestsellerowej książki Marthy Raddatz.

Serial reżyserują Phil Abraham i Mikael Salomon. Twórcą adaptacji jest scenarzysta Mikko Alanne, który pełni także obowiązki głównego producenta serialu. Zdjęcia miały rozpocząć się w marcu w bazie wojskowej Fort Hood, w stanie Teksas. Międzynarodowa premiera serialu na antenie National Geographic została zaplanowana pod koniec roku. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Zawsze perfekcyjne zdjęcia. Huawei P10 lite zadebiutował na polskim rynku

Na polskim rynku zadebiutował Huawei P10 lite - smartfon, dzięki któremu każda fotografia będzie wyglądała znakomicie! Nowe urządzenie z serii P to nie tylko świetny aparat z trybem portretowym, ale również mocne podzespoły. Wszystko zamknięte w szklanej obudowie, która zachwyca pięknymi, załamującymi swiatło kolorami. Tradycyjnie nie zabrakło funkcji, które kochają wszyscy aktywni użytkownicy - czytnika…
Czytaj więcej >>