Wiadomości

„Daleko od noszy – Reanimacja” od 4 marca w Polsacie

Ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski), siostra Basen (Hanna Śleszyńska), siostra Basia (Agnieszka Suchora), doktor Wstrząs (Krzysztof Tyniec), salowy Basen (Piotr Gąsowski) i oczywiście doktor Kidler. Oto czołówka aktorów, która znów przetestuje nasz dystans i poczucie humoru. Będzie się z czego pośmiać, bo szpital to takie miejsce, gdzie mimo upływu lat, sytuacji do sparodiowania nie brakuje. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP HD

Tej wiosny kanał TVP HD zaprasza na polskie i zagraniczne seriale, premiery filmowe i programy lifestylowe. Nie zabraknie również najlepszej rozrywki TVP i zrekonstruowanych wersji znanych polskich produkcji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP3

Wiosną w TVP3 stawia na przedsiębiorczość. W programie „Biznes na wsi” – jak znaleźć dobry pomysł na biznes oraz „Polskie inwestycje strategiczne” – najważniejsze inwestycje i bezpieczeństwo energetyczne kraju. Ponadto nie zabraknie programów poświęconych najbliższym sąsiadom Polski: „Kwartet” – magazyn krajów czwórki wyszehradzkiej oraz „Telenowyny” – program poświęcony relacjom polsko-ukraińskim. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP1

„Wojenne dziewczyny” – opowieść o okupacji hitlerowskiej, widzianej z perspektywy trzech Polek, „Dzień dobry Polsko!” – nowy energetyzujący program poranny, „O!Polskie przeboje” – prezentacja dobrej polskiej muzyki i jednocześnie eliminacje do opolskich Debiutów. A także nowe pasmo filmów dokumentalnych „Fascynujący świat”, druga seria „Młodych lekarzy” oraz premierowe spektakle Teatru TV – to różnorodna oferta programowa…
Czytaj więcej >>

Ericsson na MWC 2017 stawia na 5G, Internet Rzeczy i cyfrową transformację

W trakcie Mobile World Congress 2017 odbywającego się w Barcelonie, firma Ericsson przedstawi pionierskie rozwiązania najnowszej technologii cyfrowej oraz mobilnego ekosystemu łączącego osiągnięcia technologii i handlu. Ponad 70 punktów testowych i demonstracji umożliwi firmie Ericsson i jej partnerom przedstawienie swojej wiodącej pozycji zapewnianej dzięki technologiom przyszłości i ich nowym zastosowaniem. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w VOD TVP

„Wojenne dziewczyny”, „O!polskie przeboje” i „Pierwsza randka” to tylko kilka najnowszych tytułów, które dostępne będą w portalu TVP.pl w wiosennej ramówce. Oprócz premier widzowie znajdą na platformie Telewizji Polskiej kolejne sezony swoich ulubionych seriali i programów, a także liczne filmy fabularne i dokumentalne. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Kultura

TVP Kultura jest wspólna i łączy pokolenia. Naszą wiosenną ofertę kierujemy do widzów w różnym wieku i na odmiennych etapach znajomości tekstów kultury. Do tych, którzy poszukują wyselekcjonowanych treści na wysokim poziomie, jak i do tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z kulturą. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Rozrywka

TVP Rozrywka zaprasza wiosną na premierowe odsłony cyklu kabaretowego – „Kierunek kabaret”, na niezwykle interesujące rozmowy z Olgą Lipińską, na spotkania z polskimi gwiazdami, na odkrywanie na nowo polskich przebojów. Wiosną będziemy podróżować wraz z Arturem Andrusem po Galicji, a także przeniesiemy widzów do magicznego świata Luc’a Langevina. Tradycyjnie na naszej antenie nie zabraknie bieżących…
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Seriale

Najnowsze produkcje Telewizji Polskiej i największe serialowe przeboje ostatnich lat wypełnią wiosenną ramówkę kanału TVP Seriale. Nie zabraknie też kultowych produkcji, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem kolejnych pokoleń widzów. (więcej…)
Czytaj więcej >>