Wielkanoc w Romance TV

Naczas rodzinnych spotkań podczas świąt, Romance TV przygotował wyjątkowe filmy.W Wielkanocną Niedzielę stacja wyemituje familijną serię „Miłość, dzieci i wielkie serce”, a także premierę filmu „Maria Montessori – życiedla dzieci”. Zaś w Wielkanocny Poniedziałek widzowie będą mogli śledzić losy Anny Kareniny oraz podziwiać dokonania pierwszej kobiety, która została uhonorowana pokojową nagrodą Nobla.

Biografie wielkich kobiet na Wielkanoc

Tegoroczne Święta Wielkanocne upłyną w Romance TV pod znakiem silnych charakterów, za sprawą cyklu „Portrety silnych kobiecych osobowości na Wielkanoc”, które emitowane będą w niedzielę i poniedziałek od godziny 21:00. 16 kwietnia widzowie poznają historię najsłynniejszej pedagog świata – Marii Montessori – lekarki, ale przede wszystkim twórczyni systemu wychowania. Kobiety, która walczyła, by dzieci upośledzone umysłowo miały swojemiejsce w społeczeństwie. Widzowie poznają tragiczną historię jej miłości do Giuseppe Montesano… Będą również śledzić historię Domu Dzieci– Casa dei Bambini, przedszkola założonego przez Marię w jednej z biednych dzielnic Rzymu – dzielnicy Św. Wawrzyńca. W ten sposób Marii udało się pomóc wielu dzieciom i dać im szansę na lepsze życie. To wzruszająca historia kobiety, która poświęciła całe swoje życie wychowaniu najmłodszych, nie widząc, jak rozwijało się jej własne dziecko, a jej metodę wychowania stosuje się obecnie na całym świecie.

Kolejną produkcją w tym cyklu jest film „Taka jak ja”. To portret młodej, ambitnej kobiety,która pomimo konwenansów zostaje pierwszym oficerem śledczym.
W Poniedziałek Wielkanocny emisję biografii wielkich kobiet Romance TV rozpocznie od filmu „Anna Karenina”, opowieści o namiętności, zdradzie i pożądaniu. W roli głównej zobaczymy Vittorię Puccini. Następnie stacja wyemituję film „Madame Nobel – miłość dla pokoju”. Widzowie poznają losy Berthy von Suttner – pierwszej kobiety, która otrzymuje Pokojową Nagrodę Nobla. Około 30 lat wcześniejrozpoczyna ona pracę osobistej sekretarki Alfreda Nobla. Parę połączyło uczucie, czy jednak ich losy zakończą się happy endem?

„Miłość, dzieci i wielkie serce"

W niedzielę Romance TV przygotował dla swoich widzów blok filmów familijnych z serii „Miłość, dzieci i wielkie serce”. Jest to pięcioczęściowa opowieść o losach położnej Antonii, która podejmuje pracę w szpitalu położonym w bawarskiej prowincji. Kobieta szybko zaprzyjaźnia się z tamtejszymi pracownikami. Zakochuje się w szefie kliniki i planuje ślub. Nieoczekiwanie w klinice pojawia się młody, przystojny lekarz, a położna dostaje interesująca ofertę pracy, która może zmienić jej życie. Czy jej związek przetrwa taką próbę? Filmy familijne z tej serii Romance TV zaprezentuje w Niedzielę Wielkanocną od godziny 11.30.

Wielkanoc w Romance TV:

„Miłość, dzieci i wielkie serce", 16 kwietnia, godz. 11:30

Miłość, dzieci i wielkie serce - Obietnica”, 16 kwietnia, godz. 13:25

„Dzieci i wielkie serce - Nowe drogi”, 16 kwietnia, godz. 15:20

„Miłość, dzieci i uroki Afryki”, 16 kwietnia, godz. 17:10

„Miłość, dzieci i rodzinne szczęście”, 16kwietnia, godz. 19:05

„Maria Montessori – życie dla dzieci”, Premiera, 16 kwietnia, godz. 21:00

Taka jak ta”,17 kwietnia, godz. 1:05

„Anna Karenina" (cz. 1&2)”,17 kwietnia, godz. 21:00

„Madame Nobel – Miłość dla pokoju”,18 kwietnia, godz. 1:05

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.