SATinfo24.pl

"Wyborcza na Majówkę"

Na długi majowy weekend „Gazeta Wyborcza” zaproponuje czytelnikom „Wyborczą na Majówkę”, czyli specjalne wydanie „Magazynu Świątecznego”. Będzie je można kupić już w sobotę, 28 kwietnia br. Do wydania „Gazety Wyborczej”, jak co sobotę, będą też dołączone tygodniki „Wysokie Obcasy” i „The Wall Street Journal”.
 

 
„Wyborcza na Majówkę” ucieszy wszystkich zainteresowanych literaturą. Z Olgą Tokarczuk o nominacji do Bookera i nowym zbiorze „Opowiadania bizarne” porozmawia Natalia Szostak, a z Krzysztofem Vargą o Budapeszcie z „Sonnenbargu” – Dorota Wodecka.
Ryszard Krynicki w rozmowie z Michałem Nogasiem opowie o 41 latach korespondencji Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta, a redaktorzy magazynu „Książki” przedstawią najciekawsze premiery literackie na maj. Dodatkowo, Katarzyna Wężyk zapyta Naomi Klein, autorkę „No Logo” o prezydenturę Donalda Trumpa i zmiany w polityce USA, a fani reportażu będą mogli przeczytać tekst Kai Puto o festiwalu neonazistów w Ostritz. Redakcja przygotowała także propozycję niezwykłej majówkowej wyprawy zaczynającej się w Krynicy Górskiej – śladami Nikifora i Andy’ego Warhola oraz opowieść ze świata mody – o dresie w wersji luksusowej.
W „Wysokich Obcasach” znajdzie się portret M.I.A. – historię muzycznej kariery tej artystki opowie Karolina Domagalska.
Natomiast tematem numeru „The Wall Street Journal” będzie powstawanie nowej potęgi hakerskiej w Korei Północnej.
Sobotni numer „Gazety Wyborczej” z „Wyborczą na Majówkę” będzie kosztować 7,99 zł.
Wydanie jest promowane na łamach papierowego wydania „Gazety Wyborczej” i jej dodatków, w serwisach Wyborcza.pl i na Facebooku, a także w radiu (RMF, RMF Classic, Muzo FM, Chilli Zet, Kolor, Pogoda, TOK FM) oraz na ekranach Platform Channel i w tramwajach warszawskich. Kampanię przygotował dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Exit mobile version