Wygraj pobyt w Tyrolu z Romance TV

Wspaniała wiadomość dla fanów serialu „Górski lekarz”! Romance TV zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, gdzie do wygrania jest 4-dniowy pobyt dla dwóch osób w apartamencie w Tyrolu w Austrii, gdzie rozgrywa się akcja serialu. Wystarczy wejść na stronę konkurs i za pomocą formularza odpowiedzieć na pytanie dotyczące serialu. Konkurs trwa do 20 grudnia 2017 r.

Co zrobić by wygrać wycieczkę do Tyrolu?

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać czterodniowypobyt do Austrii dla dwóch osób, wystarczy wejść na stronę http://www.romance-tv.pl/konkurs, w zakładkę „Formularz” i w maksymalnie pięciu zdaniach odpowiedzieć na pytanie: Który bohater serialu „Górski lekarz” jest Twoim ulubionym? Konkurs trwa od 6 do 20 grudnia.

Gratka dla fanów

„Górski lekarz”to serial, który osiągnął ogromną popularnośćw Europie. W Polsce oglądać go można wyłącznie na antenie Romance TV, od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Genialni aktorzy, wciągający scenariusz i przepiękne krajobrazy– to wszystko sprawia, że serial ten ma już wiernych fanów także w naszym kraju. Teraz miejscowość, w której rozgrywa się akcja „Górskiego lekarza”, odwiedzi zwycięzca najnowszego konkursu organizowanego przez Romance TV.

Nagroda i atrakcje dla zwycięzcy

Nagrodą główną jest czterodniowy pobyt dla dwóch osób w miejscowości,
w której kręcony jest serial. Zwycięzcy,spędzą trzy noce w apartamencie „Kaisersuite”,
w pensjonacie Kaisermann w Ellmau (Tyrol, Austria). Termin wyjazdu to 30.05 – 02.06.2018.

W Ellmau na zwycięzców czeka wiele atrakcji specjalnych:wstęp na całodzienne spotkanie fanów z bohaterami serialu (Bergdoktor FAN DAY Wiosna 2018), przejażdżka traktorem po okolicy wraz z wizytą w domu Górskiego lekarza oraz wycieczka bryczką po malowniczym regionie Wilder Kaiser.

Partnerem konkursu jest Organizacja Turystyczna Wilder Kaiser z Austrii.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.