Zespół Telewizji TVS zdobywcą Press Cup 2015

Zespół Telewizji TVS piłkarskim Mistrzem Polski! Ekipa TVS pod Giewontem okazała się niepokonana, wygrywając Press Cup 2015. Najpierw rozbiła przeciwników w grupie, potem - w fazie pucharowej nie dała szans nikomu - by po zwycięskim finale, wznieść w górę puchar!

 

TVS już trzykrotnie grał w finale Press Cup, ale dopiero w edycji 2015, zorganizowanej w Zakopanem udało się wywalczyć cenne trofeum, jakim jest Mistrzostwo Polski Dziennikarzy w piłce nożnej. Łatwo nie było - jak mówią "telewizyjni" piłkarze, ale o tym najdobitniej przekonali się przeciwnicy TVS. Nasza ekipa najpierw rozbiła grupę, nie przegrywając żadnego z meczów, przeszła jak burza fazę pucharową, by w finale pokonać 2-0 zespół Trojmiasto.pl. Trzecie miejsce przypadło "Gazecie Wyborczej", a czwarte zajęło Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.

Licznie zgromadzeni kibice o mało nie powyrywali krzesełek z wrażenia, na widok asysty "stadiony świata" w wykonaniu Adama Szaji, przy bramce Grzegorza Żądło 😉  Królem strzelców został jednak Michał Jelionek z Trojmiasto.pl

W Zakopanem, o puchar miesięcznika „Press” w szóstym już turnieju piłkarskim Press Cup walczyło 16 drużyn, składających się z dziennikarzy i pracowników mediów. Zawodników po raz drugi gościł Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem - mecze rozgrywane były na najwyżej (950 m n.p.m.) i zarazem najładniej położonym boisku w Polsce, obok zespołu skoczni Średnia Krokiew. Organizatorem turnieju jest miesięcznik „Press”. Sponsorem głównym - Bank Zachodni WBK.

źródło:TVS

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.