Znamy finalistów programu Discovery Channel “Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury”!

Z 18 półfinalistów programu EKSPEDYCJA – ODKRYWCY DRUGIEJ NATURY eksperci wyłonili finałową 6! To właśnie oni podejmą wyzwanie i wyruszą w podróż na drugi koniec świata.

Bohaterom programu będzie towarzyszyć Naval, były żołnierz GROM, ich mentor i przewodnik w świecie survivalu. Żeby sprostać wyzwaniom i przetrwać na łonie natury, finaliści „Ekspedycji” muszą stworzyć zgraną grupę i działać w myśl zasady: „jeden za wszystkich – wszyscy za jednego”. Ekstremalne warunki pogodowe, walka z głodem, wędrówki po dżungli, trudne decyzje i nieoczekiwane zdarzenia. Czy finaliści sprawdzą się jako zespół i odkryją w sobie drugą naturę? Czy uda im się pokonać własne słabości i nieustającą tęsknotę za bliskimi? Zapraszamy do oglądania nowych odcinków programu EKSPEDYCJA – ODKRYWCY DRUGIEJ NATURY w każdy czwartek, o godz. 22:00, tylko na Discovery Channel!

ODKRYWCY DRUGIEJ NATURY – POZNAJ FINALISTÓW EKSPEDYCJI!

RADEK, OSTRZESZÓW

Radek ma 29 lat. Jest informatykiem, pracuje głównie za biurkiem w rodzinnej firmie. Jakiś czas temu postanowił zmienić swoje życie, wyrwać się z rodzinnego miasteczka. Jego pasją stała się jazda na quadzie i sport. Radek wiele lat spędził w harcerstwie, dlatego zna się na budowaniu obozów, wiązaniu węzłów i rozpalaniu ognia. Jest otwarty na nowe wyzwania, których dotąd brakowało mu w życiu.

ALEKSANDRA, WARSZAWA

Ola ma 27 lat. Pomimo swojej drobnej budowy ma twardy charakter. Jak sama przyznaje wciąż szuka swojego miejsca na ziemi.  Jest wrażliwa i ciekawa nowych wrażeń. Jej marzeniem jest być rozpoznawalną i odnaleźć się showbiznesie. Lubi wyzwania, jest odważna i łatwo nawiązuje znajomości.

MARIUSZ, WTÓREK

Mariusz ma 38 lat. Jest szczęśliwym mężem i tatą dwóch córek. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem sklepu medycznego. W trosce o swoją formę fizyczną - biega. Zaraża swoim uśmiechem, jest zaradny i lubi działać w zespole. Doskonale sprawdza się jako lider grupy. Mariusz odnajduje się w trudnych warunkach. Jest nieustępliwy, lubi być częścią zespołu, działać i brać sprawy w swoje ręce… dla dobra reszty.

MARTYNA (MAJA), PIASECZNO

Martyna, zwana Mają, ma 31 lat. Z zawodu - akrobatka powietrzna, wykształcona w szkole cyrkowej. Jej pasją jest latanie na kołach i szarfach, co robi z powodzeniem, występując na deskach teatrów w całej Polsce i Europie. Prywatnie – mama czteroletniej Niny, która jest jej oczkiem w głowie. Chce odkryć swoją drugą naturę i sprawdzić czy zdoła wspiąć się na palmę, gdy trzeba będzie zdobyć pożywienie dla całej grupy.

EMILIA, GLIWICE

Emilia ma 29 lat. Jest troskliwą żoną i kochaną przyjaciółką. Porzuciła pracę w korporacji, żeby otworzyć i rozwinąć własny biznes - firmę organizującą szybkie randki. Na co dzień prowadzi z mężem herbaciarnię. Ceni sobie nowe smaki i przeżycia. Jest emocjonalna i wrażliwa, ale kryje się w niej dusza twardej, nieustępliwej kobiety, którą pragnie odkryć na wyspie.

SEBASTIAN, KRAKÓW

Sebastian ma 39 lat. Jest restauratorem - współwłaścicielem restauracji Zenit w Krakowie. To zapalony podróżnik, uwielbia poznawać nowe smaki, które następnie wykorzystuje w menu swojej restauracji. Sebastian ma charakter odkrywcy, ale szuka w sobie drugiej natury twardego i nieustępliwego mężczyzny. Ponad wszystko ceni sobie przyjaźń i bliskie relacje. Jest odważny, ciekawy, wrażliwy i pełen zaufania do tego, co znajduje wokół.

Naval, który wspiera uczestników Ekspedycji, od początku programu podkreśla jak ważny jest zespół i jak wiele zależy od tego jak grupa będzie współpracować. Mam przed oczami dwa skrajnie różne obrazy. Jednym jest romantyczna wyspa z piękną piaszczystą plażą i egzotycznymi palmami kokosowymi - typowa sceneria z wymarzonych wakacji. Drugim jest miejsce, które z czasem staje się niemal „więzieniem” i to takim, w którym każdego dnia musimy walczyćo przetrwanie, musimy zadbać o nocleg i nie dać się pokonać silniejszym od nas żywiołom. Z takimi właśnie skrajnościami będą musieli się zmierzyć w kolejnych odcinkach uczestnicy programu „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury". Z dużym podziwem patrzyłem na uczestników, którzy z dnia na dzień coraz lepiej radzili sobie w tym zielonym, egzotycznym piekle...

Przygoda uczestników Ekspedycji zaczyna się dość zaskakująco…. Na wyspę Lubang muszą się dostać wpław… Potem czeka ich budowa obozowiska na plaży, codzienne zmagania
z poszukiwaniem jedzenia w dżungli i w morzu. A na koniec największe wyzwanie: realizacja zadań, które zleci im Naval. Od tej chwili zaczyna się prawdziwa przygoda ich życia! Kto odkryje swoją drugą naturę i pokona własne słabości? Kto doświadczy niesamowitych emocji na wyspie?

Zapraszamy do oglądania nowych odcinków programu „EKSPEDYCJA – ODKRYWCY DRUGIEJ NATURY” w każdy czwartek, o godz. 22:00, tylko na Discovery Channel! Partnerem programu jest Żywiec Zdrój S.A.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.