ZOTAC GAMING z prezentuje limitowaną serię Dark Matter i zaprasza do konkursu

ZOTAC Technology Limited, globalny producent innowacyjnych kart graficznych i mini PC, rozpoczął kampanię „Dark Matter Giveaway”, aby uczcić nadchodzący sezon świąteczny. Wszyscy chętni mogą już teraz dołączyć do Dark Matter Mini Game Challenge i wygrać absolutnie czarny sprzęt marki ZOTAC.

 

NAJCZARNIEJSZY SPRZĘT PC

Seria Dark Matter to najczarniejszy sprzęt PC stworzony przez ZOTAC GAMING. Charakteryzuje się ona ultraczarną matową powłoką o oszałamiającym współczynniku absorpcji światła widzialnego – na poziomie 99,4%. Powłoka pochłaniająca światło redukuje głębię i refleksy, praktycznie przekształcając sprzęt w ciemną materię z najgłębszej otchłani.

„Seria Dark Matter to ekscytującą próbę przekształcenia naszych karty graficznych i mini komputera w ciemne, spowite cieniem sylwetki. Zespół inżynierów ZOTAC zawsze szukał niekonwencjonalnych sposobów na stworzenie kolejnej innowacji, która tchnie nowe życie w sprzęt do gier PC. Wraz z serią Dark Matter, prezentujemy najciemniejszą linię sprzętu do gier, zapewniającą jedyne w swoim rodzaju wrażenia”
komentuje Ho Ming Chan, Product Manager w ZOTAC.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE, ABY WYGRAĆ SPRZET Z SERII DARK MATTER

Każdy kto zdecyduje się wziąć udział w konkursie Dark Matter Mini Game Challenge, ma szansę stać się posiadaczem produktu z serii Dark Matter. Osoby, które ukończą wszystkie etapy gry wezmą udział w losowaniu jednej z nagród głównych, w tym limitowanej edycji karty graficznej oraz komputera Magnus One. Aby pozostać na bieżąco, zachęcamy do śledzenia profili ZOTAC w mediach społecznościowych oraz zapoznania się ze szczegółami zabawy się na naszej oficjalnej stronie.

Czas trwania: 22 listopada – 22 grudnia 2021

Link do gry: DOŁĄCZ DO ZABAWY

Nagrody:

1X ZOTAC GAMING GeForce RTX 3080 Ti Dark Matter AMP Extreme Holo

1X ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Dark Matter Twin Edge

1X ZOTAC ZBOX Dark Matter MAGNUS ONE

20X ZOTAC GAMING Dark Matter Special Edition T-Shirt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *