Prezydent Karol Nawrocki w „Śniadaniu Rymanowskiego”
W rozmowie poruszone zostaną kwestie związane między innymi z posiedzeniem Rady Bezpieczeństwa Narodowego, stosunkami z USA czy relacjami z koalicją rządzącą. Nie zabraknie pytań dotyczących pierwszych ułaskawień czy stosunku do azylów polityków PiS na Węgrzech, a także hipotetycznej organizacji przez Polskę Igrzysk Olimpijskich.
Prezydent na tematy krajowe i międzynarodowe
W trakcie rozmowy Bogdan Rymanowski poruszy wiele ważnych tematów rozgrzewających opinię publiczną. Wśród nich znajdą się na pewno takie kwestie jak: ostatnie posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, stosunki z USA i kwestia Rady Pokoju Donalda Trumpa, relacje z koalicją rządzącą, w tym takie sprawy jak obsada funkcji ambasadorskich, program SAFE czy spór z marszałkiem Sejmu Włodzimierzem Czarzastym.
„Śniadanie Rymanowskiego” z Prezydentem w Polsacie
Specjalne wydanie programu nadawane będzie z Oranżerii w ogrodzie Pałacu Prezydenckiego przy Krakowskim Przedmieściu. Relację na żywo od godz. 9:55 transmitować będzie Polsat News i Polsat News Polityka oraz na polsatnews.pl i na kanale YouTube Polsat News i portalu Interia.
„Śniadanie Rymanowskiego” z prezydentem Karolem Nawrockim w niedzielę 15 lutego o godzinie 11:15 na antenie Polsatu
foto, źródło. Polsat News
