EWTN Polska – MUX8, MUXL7, zmiany w nadawaniu
Od 1 marca 2025 roku zawiesiliśmy nadawanie w systemie Hbb TV na multipleksie MUX-8, a od 1 kwietnia 2025 na MUX-L7 w Lubinie i Głogowie. To część większych zmian – chcemy skupić się na produkcji nowych programów i rozwoju w mediach cyfrowych. Nadal możecie nas oglądać w sieciach kablowych, przez aplikację mobilną, w internecie i na Smart TV.
Od 1 marca 2025 roku zawiesiliśmy nadawanie w systemie Hbb TV na multipleksie MUX-8 i od 1 kwietnia 2025 zawiesimy nadawanie na MUX-L7 w Lubinie i Głogowie. To była trudna decyzja, ale podjęliśmy ją w porozumieniu z operatorem multipleksu, firmą Emitel i BICAST, ponieważ musimy dostosować się do realiów kosztowych i zmienić nasze priorytety.
Chcemy jak najlepiej wykorzystać każdą złotówkę przekazywaną nam przez naszych darczyńców, dlatego zamiast utrzymywać emisję w systemie Hbb TV i DVB-T2/HEVC, stawiamy na produkcję nowych programów i rozwój naszej obecności w mediach cyfrowych. To krok w stronę przyszłości, bo przygotowujemy się do uruchomienia EWTN Next – naszej nowej platformy, dzięki której dotrzemy do Was jeszcze skuteczniej.
Nie wykluczamy też powrotu do nadawania dotychczasowych i nowych platformach – jeśli tylko zbierzemy na to wystarczające wsparcie.
Nie znikamy! Bowiem nadal możecie nas oglądać w większości sieci kablowych (Vectra i wiele innych) i cyfrowych (m.in. Orange, AVIOS), przez aplikacje mobilne (EWTN, EWTN Polska), w internecie (EWTNGO.PL) i na Smart TV. Sprawdźcie zawsze aktualne informacje o odbiorze na:
– ewtn.pl
Dziękujemy, że jesteście z nami! Wasze wsparcie – duchowe i materialne – pozwala nam głosić Dobrą Nowinę i rozwijać się na chwałę Bożą i pożytek ludzi.
Zostańcie z nami, wspierajcie naszą misję i módlcie się za nas, tak jak my modlimy się za Was!
Zespół EWTN Polska
foto, źródło. EWTN Polska