„Gra o tron – podcast” na Tokfm.pl
Pierwszy podcast o fenomenie serialu „Gra o tron” w polskich mediach to nowość w coraz bogatszej ofercie internetowej Radia TOK FM. Od końca marca br. na Tokfm.pl fani kultowej serii mogą słuchać podcastu Marty Wawrzyn z serwisu Serialowa.pl, która wraz z gośćmi opowiada o ciekawostkach związanych z produkcją, najnowszych interpretacjach kolejnych odcinków i domysłach dotyczących dalszego ciągu „Gry o tron”. Kolejne części cyklu będą udostępniane na Tokfm.pl bezpłatnie co tydzień.
W pierwszym odcinku, dostępnym już na Tokfm.pl od 25 marca br., Marta Wawrzyn i jej gość Michał Kolanko komentują najnowszy zwiastun serii, oficjalne informacje, wywiady z ekipą serialu i przecieki ze stron fanowskich.
Podcasty z nowego cyklu będą miały premierę zaraz po emisji kolejnego odcinka finałowego sezonu serialu w telewizji w poniedziałki wieczorem. W każdej odsłonie znajdą się analizy, interpretacje i domysły – czyli wszystko to, czego fani serialu potrzebują najbardziej.
„Gra o tron – podcast” to kolejna propozycja Radia TOK FM w ramach oferty podcastów dostępnych wyłącznie w sieci.
Na Tokfm.pl i w aplikacji TOK FM można słuchać radia na żywo, audycji w formie podcastów, przedłużonych wersji programów radiowych, np. wywiadów muzycznych i magazynów motoryzacyjnych, a także materiałów archiwalnych oraz właśnie podcastów internetowych. Część tych treści dostępna jest w ramach płatnej oferty premium, a część w modelu reklamowym.
Od marca 2018 codziennie powstają podcasty na potrzeby cyfrowej odsłony Radia TOK FM, które następnie są udostępniane na Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej. Dopiero potem wybrane produkcje trafiają na antenę. Część takich audycji internetowych, jak „Lechistan” czy „Nasze wewnętrzne konflikty”, gromadzi tysiące lojalnych słuchaczy.
W ofercie podcastów internetowych Radia TOK FM są obecnie:
- „Cotygodniowe podsumowanie roku” – podcast ekonomiczno-polityczny Rafała Hirscha. To ranking dziesięciu najważniejszych, zdaniem autora podcastu, wydarzeń ekonomicznych i politycznych mijającego tygodnia, wśród których można znaleźć także sprawy, które umykają nam na co dzień.
- „Lechistan” – podcast historyczny Adama Balcera i Pawła Sulika. Opisuje alternatywną historię Polski – opowiada o faktach, datach i postaciach, które znamy, jak i o tych, o których słuchacze dowiedzą się po raz pierwszy.
- „Nasze wewnętrzne konflikty” – podcast psychoterapeutyczno-filozoficzny, w którym Cveta Dimitrova i Tomasz Stawiszyński rozmawiają na tematy z dziedziny psychologii i psychoterapii.
- „Panoptykon 4.0” – w tym podcaście Katarzyna Szymielewicz omawia szanse i zagrożenia związane z logiką współczesnego świata.
- „Magazyn miasto” – podcast, w którym Marta Żakowska, Martyna Obara i Andrzej Celiński przybliżają problemy mieszkańców miast i zastanawiają się, jak w rozsądny sposób współdziałać na rzecz ich lepszej przyszłości.
- „Dobra praca” – podcast Zuzanny Piechowicz dla pracowników i nie tylko. Można się z niego dowiedzieć m.in. o tym, kiedy jest czas na zmianę pracy i jak do takiej zmiany się przygotować.
- „Szkoda czasu na złe seriale” – „nie” nudnym tasiemcom mówią Zuzanna Piechowicz i Anna Piekutowska. W swoim podcaście rozmawiają o tym, które propozycje serialowe naprawdę warto zobaczyć.
Więcej informacji – https://audycje.tokfm.pl/