Radio

Katarzyna Kawka dyrektorem informacji Radia ZET

Katarzyna Kawka została dyrektorem informacji Radia ZET. Jej dotychczasowe obowiązki przejmą Krystian Karwaszewski i Grzegorz Kornacki.

 

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

       

       

       

       

      Katarzyna Kawka z mediami związana jest od 26 lat. Ostatnich dwanaście pracuje w Grupie Eurozet. Od 2017 roku była dyrektorem informacji Antyradia i Meloradia. Funkcję menadżerską łączyła z pracą wydawcy i serwisanta w Antyradiu. Wcześniej była szefem newsroomu i wydawcą Radia Pogoda (Łódź). Pracowała też w Radiu Manhattan, Radiu Kraków i Radiu Eska (Łódź).

      Jej dotychczasowe obowiązki w Antyradiu przejmie Grzegorz Kornacki – wydawca i serwisant, związany ze stacją od 2012 roku. Za dział informacji Meloradia będzie odpowiedzialny Krystian Karwaszewski, redaktor naczelny stacji.

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *