MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

„Miłość z internetu”: Zobacz nowy program w Polsat Cafe

Historie prawdziwych ludzi, którzy szukają związku w sieci. Jak się prezentują i co o sobie piszą ci, którzy zdecydowali się na poszukiwania swojej drugiej połówki w serwisach randkowych? Na kogo trafiają i czy udaje im się odnaleźć prawdziwą długotrwałą relację?

 

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      W poszukiwaniu miłości

      Bohaterami serialu dokumentalnego są kobiety i mężczyźni, którzy szukają bliskiej osoby online. Różni ich wiek, pochodzenie, wykształcenie, ale wszyscy mają dość życia w pojedynkę, a serwisy randkowe to dla nich chleb powszedni. Mają nadzieję na partnera na całe życie. Ale czy da się znaleźć drugą połówkę w sieci? Kim są naprawdę, jak żyją i dlaczego zdecydowali się na związek z kimś poznanym w internecie?

      Historie ludzi i ich randek

      Widzowie obserwują perypetie uczestników od momentu, kiedy zaczynają oni poszukiwania, przez autoprezentację, po pierwsze kontakty i randki. Czy komuś udaje się spotkać w sieci pokrewną duszę, z którą można związać się w prawdziwym świecie?

      Nowy program „Miłość z internetu” od 7 listopada w poniedziałek o godz. 22:00 w Polsat Cafe

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *