Internet & Gry - Reklama

Nowa dyrektor w Pionie Wydawniczym WP

Katarzyn Szpor została dyrektorem ds. strategii wydawniczej Wirtualnej Polski. To nowoutworzone stanowisko, podlegać będzie wiceprezesowi ds. wydawniczych, Tomaszowi Machale.

 

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      „Z uznaniem obserwuję rozmach, z jakim Wirtualna Polska wdraża kolejne nowatorskie projekty. Świetni ludzie, odważne pomysły– nie mam wątpliwości, że WP jest liderem innowacji wydawniczych w Polsce. Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu, jako dyrektor ds. strategii.  To ciekawe, ambitne zadanie”mówi Katarzyna Szpor.

      Katarzyna Szpor w branży internetowej pracuje od ponad 10 lat. Zaczynała, jako redaktor w portalu Gazeta.pl. Potem kolejno pełniła tam funkcje koordynatora projektów, szefa social media i społeczności.

      W latach 2013-2015 była zastępcą dyrektora zarządzającego portalu naTemat.pl. Od 2015 roku pracowała, jako konsultant z największymi wydawcami w kraju. Jest absolwentką lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *