Sieci kabloweWAŻNE

1 marca 2018 Telewizja Światłowodowa startuje z nową promocją

1 marca Telewizja Światłowodowa startuje z nową, wiosenną promocją, w której Klienci mogą liczyć nawet na pół roku telewizji bez opłat.

Klienci, którzy podczas trwania promocji podpiszą umowę na pakiet SMART otrzymają dodatkowo 6 miesięcy telewizji bez opłat. Pakiet SMART to świetny wybór dla tych, którzy cenią „mądre rozwiązania”. W ramach pakietu Telewizja Światłowodowa gwarantuje prawie 150 kanałów, w tym możliwość oglądania najlepszych lig piłkarskich na kanałach ELEVEN SPORTS czy też dostęp do ulubionych kanałów dziecięcych: TOP KIDS, NickToons czy Disney Channel.

Jeśli Klienci zdecydują się na jeden z wyższych pakietów: OPTIMUM lub PLATINUM, otrzymają do 3 miesięcy telewizji bez opłat, a także pakiet HBO do 2 miesięcy w prezencie.

Zarówno klienci pakietów SMART, jak i OPTIMUM i PLATINUM otrzymują BEZ OPŁAT dostęp do dodatkowych funkcjonalności: oglądanie od początku, pauzowanie, nagrywanie, oglądanie audycji do 3 dni wstecz (na wybranych kanałach).

Promocja wsparta jest komunikacją w Internecie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie Telewizji Światłowodowej oraz stronach 300 operatorów współpracujących z Telewizją Światłowodową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *