Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wielkie otwarcie sklepu Huawei Warszawa

Spotkania z członkami #TeamHuawei, m.in. Anną Lewandowską, Kubą Wojewódzkim oraz Sarsą, która da koncert, warsztaty fotografii mobilnej i liczne konkursy z nagrodami. To tylko część atrakcji, które zostały przygotowane dla gości Centrum Handlowego Arkadia z okazji otwarcia pierwszego sklepu Huawei w Polsce i w tej części Europy. 15 i 16 grudnia klienci będą mogli też skorzystać z aż kilkunastu specjalnych ofert promocyjnych na zakup sprzętu elektronicznego Huawei.

 

Atrakcje dla odwiedzających Arkadię

Otwarcie sklepu Huawei Warszawa będzie celebrowane przez cały weekend, 15 i 16 grudnia.
Hol główny Arkadii zostanie zaaranżowany na potrzeby 2-dniowego hucznego świętowania – stanie tam między innymi duża scena, na której odbywać się będą konkursy z nagrodami oraz spotkania
z influencerami z #TeamHuawei. Pierwszego dnia goście odwiedzający Arkadię będą mogli spotkać się m.in. ze znanym dziennikarzem muzycznym Jankesem oraz modelami Karoliną Pisarek i Jakobem Koselem. O 15:00 odbędzie się koncert Sarsy, jednej z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Będzie też okazja, by osobiście spotkać aktorkę Martę Wierzbicką i znany z YouTube’a duet Szparagi, tworzony przez Karolinę Pielesiak i Natalię Szymaniec. Przez cały dzień Huawei będzie zapewniał rozmaite atrakcje w głównym holu Arkadii, między innymi możliwość zdobycia własnej karykatury stworzonej na tablecie czy warsztaty z freestyle footballu.

Podczas drugiego dnia celebracji, odwiedzający Arkadię będą mogli uczestniczyć w warsztatach fotografii mobilnej i poznać proste techniki, dzięki którym za pomocą smartfona wykonają świetne zdjęcia portretowe czy selfie. Warsztaty poprowadzi fotograf Błażej Jeleń z #TeamHuawei. Tego dnia odbędzie się też spotkanie z Anną Lewandowską, najnowszą członkinią Teamu, z którą wywiad na scenie przeprowadzi jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, Kuba Wojewódzki. Jedną z atrakcji tego dnia będzie pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Adriana Pruskiego (Just Edi), znanego m.in. z programu telewizyjnego „Mam Talent”.

W samym sklepie Huawei Warszawa – zlokalizowanym na parterze w pasażu Canaletto, w prawym skrzydle od głównego wejścia do Arkadii – na klientów także będą czekać liczne niespodzianki. Uroczyste otwarcie nastąpi 15 grudnia, tuż przed 11:00. Na pierwszych gości czekać będzie tort
i szampan. W sklepie, przez dwa dni celebracji, w określonych godzinach ogłaszanych przez konferansjera, odbywać się też będą spotkania z influencerami Huawei, m.in. z Sarsą, Anną Lewandowską i Kubą Wojewódzkim. Z okazji otwarcia pierwszego sklepu Huawei, marka przygotowała dla klientów aż kilkanaście ofert promocyjnych, co będzie świetną okazją dla wszystkich poszukujących prezentów świątecznych.

Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna będzie pod linkiem: https://consumer.huawei.com/pl/huawei-warszawa/

Więcej niż sklep – dom marki  

Sklep Huawei Warszawa to miejsce, w którym konsumenci mogą poznać całe portfolio produktów Huawei. Nowoczesne multimedialne wnętrze, w tym interaktywne stoły ekspozycyjne, ma ułatwić klientom poznawanie specyfikacji i możliwości urządzeń. Na półkach wystawione są wszystkie produkty z portfolio marki – smartfony, laptopy, tablety, zegarki i opaski sportowe, a także szeroka gama akcesoriów i wyposażenia dodatkowego. Sklep będzie świadczył też usługi serwisowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *