MediaNC+Zapowiedzi TV

“Grillowa Polana”! Nowy program Andrzeja Polana w Kuchni+ (wideo)

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W najnowszej serii Kuchni+ Andrzej Polan sprawdza gusta Polaków i łamie stereotypy, przygotowując kompletnie nowe potrawy z grilla. Premierowy odcinek „Grillowej Polany” już 30 czerwca o godzinie 12:30 tylko na kanale Kuchnia+.

 

 

Niebanalne miejsca, ciekawi ludzie i różnorodne potrawy. Łączy ich znany szef kuchni Andrzej Polan („Czy na pewno umiesz gotować?”). W każdym odcinku odwiedza inne, nietypowe dla grillowania miejsce: szkołę tańca, remizę strażacką, Filtry Warszawskie czy jednostkę wojskową. Wykorzystuje inspiracje płynące z otoczenia, a przede wszystkim od spotkanych ludzi, aby wspólnie przygotować wyśmienity obiad z grilla i razem biesiadować.

Prowadzący sprawdzi preferencje smakowe Polaków i pokaże widzom, jak za pomocą kilku sztuczek i szczypty wyobraźni sprawić, aby posiłek z grilla stał się wykwintną ucztą. Na koniec goście Andrzeja Polana wcielą się w rolę krytyków kulinarnych, którzy ocenią, czy przygotowane potrawy zasługują na wysokie noty. Czy znany szef kuchni trafi w ich gusta? Pierwszy z 12 nowych odcinków już w czerwcu!

Premiera: niedziela 30 czerwca, godz. 12:30, tylko na antenie Kuchni+

 

"Grillowa Polana" – zwiastun

? ? "Grillowa Polana" – od 30 czerwca w niedziele o 12:30Jak się grilluje w szkole tańca, warszawskich Filtrach albo strażackiej remizie? ? Co lubią jeść wojskowi, a co wolą motolotniarze? ? O tym w nowym programie z Andrzej Polan. Zobaczcie zwiastun! ?

Opublikowany przez Kuchnia+ Piątek, 28 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *