MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

16 lat TVN Style!

Pierwszy kanał tematyczny dla kobiet ma już 16 lat! Z tej wyjątkowej okazji stacja TVN Style przygotowała dla widzów specjalny odcinek! Przypomnimy sobie ulubione fragmenty i kultowe sceny z programów. Które gwiazdy zaczynały swoją karierę w tej stacji? Jak zmieniali się nasi prowadzący? To wszystko zobaczycie w programie „16 lat TVN Style” już 1 sierpnia o godz. 21.55! Tego dnia na antenie stacji oraz w mediach społecznościowych będzie można znaleźć wiele niespodzianek!

 

Od 2004 roku wspólnie z widzami przełamujemy tematy tabu, szykujemy się do ślubów, testujemy diety, przeprowadzamy metamorfozy, podróżujemy, gotujemy i dowiadujemy się więcej o świecie. Razem wzruszamy się, rozwijamy swoje pasje i rozmawiamy o ważnych tematach. Widzowie pokochali autorskie programy stacji, a dokumenty TVN Style zdobywały nagrody na międzynarodowych festiwalach. Nasi prowadzący to gwiazdy z pierwszych stron gazet, eksperci oraz przede wszystkim nietuzinkowe osobowości. Na ekranie można było zobaczyć również zagraniczne gwiazdy, takie jak Marta Stewart, Nigella Lawson, Trinny i Susannah czy Gok Wan!

TVN Style to wiele kultowych programów, takich jak: „Pani Gadżet”, „Wiem co jem”, „Miasto Kobiet”, „Magiel towarzyski”, „W roli głównej” czy „Perfekcyjna Pani Domu”. Na przestrzeni tych lat, gościliśmy na ekranie również takie gwiazdy jak – Jolanta Kwaśniewska, Dorota Zawadzka, Paulina Krupińska, Magda Gessler, Hanna Lis, Anna Dereszowska, Paulina Młynarska, Kasia Pakosińska, Piotr Najsztub, Agnieszka Szulim czy Pascal Brodnicki. Obecnie na antenie można oglądać również Agatę Młynarską, Izę Janachowską, Dorotę Szelągowską, Darię Ładochę, Annę Nowak-Ibisz, Karolinę Głowacką, Kasię Baran, Kingę Zawodnik, Annę Galińską oraz Agnieszkę Winnicką i Magdalenę Sochę-Włodarską.

Już 1 sierpnia na antenie TVN Style pojawią się życzenia od gwiazd oraz specjalnie na tę okazję przygotowane elementy oprawy graficznej kanału. Zapraszamy do odwiedzania social mediów TVN Style oraz do obejrzenia cyklu „16 pytań do…” na YouTube. Od 16 lat jesteśmy dla Was, a jeszcze wiele przed nami! Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *