DVB-TMediaPolsatZapowiedzi TV

„Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”. Wyjątkowy koncert na antenie Polsatu!

Oglądaj wyjątkowe wydarzenie na żywo w niedzielę 22 sierpnia od godz. 20:00. To widowisko jest zwieńczeniem dwudniowego festiwalu ekologicznego „Earth Festival” w Uniejowie. Tego wieczoru swoje przeboje zaśpiewają między innymi. Beata Kozidrak, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Michał Szpak i wielu innych. W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Transmisja z koncertu „Earth Festival.

 

Myślą przewodnią tej edycji festiwalu „Earth Festival” jest hasło #ZaczynamOdSiebie. Każdy z nas może zrobić coś dobrego dla Ziemi. Segregowanie śmieci, oszczędzanie wody i energii, zwracanie uwagi na skład produktów spożywczych – to tylko przykłady prostych działań, które mogą realnie przeciwdziałać postępującym zmianom klimatycznym. Celem całego wydarzenia jest inspirowanie oraz uświadamianie społeczeństwa, jak wielkie znaczenie dla środowiska mogą mieć nawet najmniejsze zmiany codziennych nawyków. Przyszłość planety jest w naszych rękach, dlatego tak ważne jest, aby żyć w świadomy i odpowiedzialny sposób. W trosce o Ziemię i z myślą o przyszłych pokoleniach.

„Earth Festival” w Uniejowie to dwa dni po brzegi wypełnione aktywnościami dla dzieci i dorosłych w dedykowanym eko-miasteczku. Znajdą się tam eko-strefy edukacyjno-rozrywkowe, w których będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Partnerów wydarzenia. Jedną z nich jest niepowtarzalna możliwość jazdy testowej samochodem wodorowym. Na sobotni festiwalowy wieczór zaplanowano także kino plenerowe, podczas którego emitowane będą: film dokumentalny National Geographic „Wroga Planeta” oraz świetne kino akcji Telewizji POLSAT „Wyzwanie”. Start o godz. 20:00.

W niedzielę, drugiego dnia festiwalu, na scenie wystąpią gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Podczas koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” zaśpiewają między innymi: królowa polskiej sceny Beata Kozidrak i Bajm, słynąca z niezwykłego głosu Sylwia Grzeszczak, kochani przez publiczność Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel i Paweł Domagała. Tego wieczoru po raz pierwszy na scenie w Uniejowie wystąpi hipnotyzujący zespół Kwiat Jabłoni oraz charyzmatyczny Michał Szpak. Usłyszymy również największe przeboje zespołów Wilki, Enej, Golden Life i Sound’n’Grace.

Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Program Czysta Polska, Uzdrowisko Termalne Uniejów, Termy Uniejów, a także Fundacja Polsat, Polkomtel (operator sieci Plus), Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat), Esoleo, ZE PAK S.A. Elektrownia Pątnów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Klimatu oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska.

Patronami medialnym „Earth Festival 2021” są: Interia oraz Radio ZET.

Organizatorami wydarzenia są: Visionair i For Earth For Us.

Okazanie potwierdzenia szczepienia przeciw COVID-19 będzie konieczne do wejścia na teren koncertu. Dla osób niezaszczepionych zostanie stworzona strefa z ograniczoną liczbą uczestników, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Uczestnicy tej strefy zobowiązani będą do posiadania maseczki oraz zachowania dystansu 1,5 m od innych uczestników. Więcej informacji o zasadach bezpieczeństwa na stronie www.forearthforus.com.

Zobacz plan i program „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” 

Gwiazdy dla Czystej Polski” na żywo w niedzielę 22 sierpnia od godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *