MediaTVPZapowiedzi TV

Wielkie odliczanie do „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

„Sylwester Marzeń z Dwójką” w Zakopanem coraz bliżej! Jak co roku na publiczność największej imprezy sylwestrowej w Polsce czeka mnóstwo atrakcji: plejada muzycznych znakomitości, największe polskie i światowe przeboje w nowych aranżacjach, widowiskowa oprawa scenograficzna. TVP2 zaprasza na transmisję koncertu w niedzielę, 31 grudnia już od godz. 19:50.

 

Na zakopiańskiej scenie wystąpią największe osobowości polskiej sceny muzycznej, na czele z trzema damami polskiej piosenki – Marylą Rodowicz, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. Ponadto najpopularniejsze wokalistki młodego pokolenia, dziewczyny, które w zawrotnym tempie podbiły radiowe listy przebojów – Roxie Węgiel, Viki Gabor, Blanka i Daria. Widzów z pewnością ucieszy obecność Cleo, wokalistki, której talent i głos, podobnie jak oryginalne sceniczne stylizacje, zawsze na długo zapadają w pamięć. O szampański nastrój zadbają specjaliści od zabawy do białego rana – Sławomir i Kajra, Zenon Martyniuk, grupa Weekend oraz Piękni i Młodzi.

Wśród gwiazd Sylwestra Marzeń znajdą się także: grupa Pectus oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental – ci ostatni do koncertu zaprosili swoich faworytów z różnych edycji „The Voice of Poland”. Na Równi Krupowej wystąpią również artyści, którzy pasję do muzyki mają w genach. Wśród nich: Allan Krupa oraz formacja Mike&Laurent. Rockowy pazur zaprezentuje m.in. grupa Red Lips.

Dla widzów Dwójki i publiczności w Zakopanem w sylwestrową noc zaśpiewają również Lisha and The Men (Joanna Liszowska wykona m.in. utwór niespodziankę), kultowy duet Mezo&Liber, obdarzony włoskim temperamentem Marco Bocchino, chłopak z rockową duszą Łukasz Drapała, finalistka najnowszego „The Voice of Poland”, pochodząca z Kenii Becky Sangolo, charyzmatyczny wokalista i kompozytor Dominik Dudek, „faceci wierzący w sukces”, czyli grupa Felivers, ekspresyjna, charyzmatyczna artystka Karolina Stanisławczyk, doskonale znany fanom ,,The Voice of Poland” Paweł Kozicz, wchodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej Tomash, a także Steve, Toni, Ski oraz Balja znani jako Fun Factory – legenda gatunku eurodance, twórcy takich hitów jak „Celebration” czy „I Wanna B With U”.

Znakiem firmowym tegorocznego Sylwestra Marzeń będzie muzyczna różnorodność: pop, rock, funk, hip-hop i oczywiście nieśmiertelne disco. Z całą pewnością zaskoczeniem będą nowe, i nieoczywiste aranżacje wielkich dyskotekowych przebojów.

Artyści wykonają hity – polskie i zagraniczne – znane i uwielbiane przez wszystkich miłośników dobrej zabawy, ale usłyszymy także piosenki zupełnie nowe lub takie, które niedawno debiutowały na listach przebojów. Gwiazdy zaśpiewają po polsku, angielsku, włosku, hiszpańsku. Młode pokolenie wykonawców spotka się z muzycznymi legendami. Nie zabraknie naprawdę wyjątkowych duetów, widowiskowych kreacji i zaskakujących wcieleń gwiazd. Niektóre nawiązywać będą do kultowych scen ze słynnych filmów oraz stylu wielkich ikon popkultury.

Za sprawą multimediów, efektów pirotechnicznych i widowiskowej scenografii widzowie „Sylwestra Marzeń z Dwójką” będą uczestnikami wyjątkowego, muzycznego spektaklu z udziałem najjaśniejszych gwiazd polskiej estrady oraz gości zza granicy.

O oprawę choreograficzną zadbają tancerze Agustina Egurroli. Sylwestrowy koncert poprowadzą: Izabella KrzanTomasz Kammel Rafał Brzozowski. Za kulisami prowadzących wspierać będą: Ania Lewandowska i Marta Surnik.

foto. TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *