Internet & Gry - Reklama

30 days to pro – etap: gaming house

Kolejny etap gamingowej akcji Lenovo Legion 30 days to pro. To inicjatywa Lenovo podjęta wspólnie z Komputronikiem, firmą Intel i Microsoft, której celem jest stworzenie profesjonalnej 5-osobowej drużyny CS:GO. To ona zmierzy się w finale z liczącym się w środowisku e-sportowym teamem. Znamy już nazwiska najlepszych z najlepszych graczy, którzy stworzą Legion gotowy do ostatecznego starcia.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Kim są nasi gracze?
W skład Legionu wchodzą: Damian “Xo” Gołembiewski, Kamil “SHAIBUZ” Kuryś, Rafał “Creativ.” Krupka, Adrian “Henry” Ryba oraz Jakub “JacKobi” Dymowicz. Najlepsza piątka będzie szkolić się pod okiem trenera Kamil „HopE” Tarka w poznańskim Gaming House’ie.  Rozpracują taktykę planszy i połączą swoje siły, aby jak najlepiej przygotować się do finału.
Na najwyższym poziomie.
Gaming House został wyposażony w sprzęt Lenovo Legion. Do dyspozycji graczy, 24h na dobę, dostępne są potężne komputery Lenovo Legion IdeaCentre Y710 Cube z  procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną GeForce GTX 1070, zakrzywione monitory Y27, laptopy Lenovo Legion Y520 oraz cała gama niezbędnych akcesoriów. Będzie się działo!
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *