MediaZapowiedzi TV

4. sezon serialu Wirus już 23 listopada tylko na FOX (wideo)

Fabuła czwartego, finałowego sezonu serialu Wirus rozgrywa się 9 miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii. Eksplozja, która wydarzyła się pod koniec 3. sezonu, doprowadziła do globalnej, nuklearnej apokalipsy. Z popiołów nuklearnej wojny wyłania się Wieczna Noc, która zapanowała nad światem. Strzygonie przejęli kontrolę na całym globie, a ludzie są zmuszani do pracy na ich rzecz.

 

 

 

Eph (Corey StollHouse Of Cards), któremu złe czyny popełnione przez jego syna nie dają spokoju, opuszcza Nowy Jork i udaje się do Filadelfii. Jego samotność nie trwa jednak zbyt długo. Wkrótce spotyka nowych bojowników, którzy po raz kolejny rozbudzają w nim chęć do walki. Na zlecenie Setrakiana (David BradleyGra o tron), Fet (Kevin DurandX-Men Geneza: Wolverine) i Quinlan (Rupert Penry–Jones) szukają nowych sposobów na powstrzymanie Mistrza. Od tej pory bohaterowie muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, by uratować ludzkość.

Czy wiesz, że?

• Współtwórca serialu Guillermo del Toro chciał powierzyć rolę profesora Abrahama Setrakiana Royowi Dotrice’owi (Hellboy: Złota Armia), który wcześniej wcielał się w tę postać w reklamach pierwszej części powieści. Ostatecznie rolę otrzymał znany angielski aktor John Hurt (Szpieg, seria filmów o Harrym Potterze). Jednak po zagraniu w odcinku pilotażowym zrezygnował z produkcji. Dlatego po wybraniu do tej roli Davida Bradleya(Gra o tron) trzeba było większość scen nakręcić od nowa.

• Postać Vasiliy Feta, graną przez Kevina Duranda, początkowo miał zagrać aktor Ron Perlman (seria Hellboy), który wielokrotnie współpracował już z Guillermo del Toro.

• Eldritch Palmer, czyli główny antagonista w serialu, grany przez aktora Jonathana Hyde’a,  jest luźno wzorowany na postaci Palmera Eldritcha z powieści „Trzy stygmaty Palmera Eldritcha” autorstwa Philipa K. Dicka z 1965 roku.

Czy bohaterom uda się powstrzymać Wieczną Noc i Strzygoniów? Tego dowiemy się już 23 listopada o godz. 23:00 tylko na FOX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *