Internet & Gry - Reklama

5. urodziny Quizów na Gazeta.pl

Quizy portalu Gazeta.pl obchodzą dziś – w piątek, 27 października br. swoje piąte urodziny. Z tej okazji redakcja zaprasza czytelników do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami pod hasłem “Święto Quizów”.

 

Redakcja Gazeta.pl ułożyła do tej pory już 3500 quizów, które co miesiąc rozwiązuje 1,5 mln internautów. Najpopularniejszym dotychczas okazał się „Quiz Wiedzy Ogólnej” z pytaniami hiszpańskiej fundacji BBVA, który rozwiązało 700 tys. osób.
Obok różnorodnych quizów tworzonych przez redakcję publikowane są też „Quizy Ekstremalne”, do których pytania nadsyłają czytelnicy – dotychczas wysłali już oni ok. 6 tys. e-maili z pytaniami. Quizy współtworzą też znane osoby, m.in. prezydent Aleksander Kwaśniewskipremier Jerzy Buzekprof. Jerzy Bralczyk i Jan MiodekKrystyna JandaDorota Wellman czy Jarosław Kret.

Z okazji 5. rocznicy powstania Quizów redakcja Gazeta.pl zaprasza użytkowników do wzięcia udziału w specjalnym konkursie „Święto Quizów”. Do wygrania są: pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej pt „Ania”, książka kucharska „Love vegan” oraz płyty „Oldschool” Kuby Badacha i „Halo tu Ziemia” Natalii Kukulskiej. Aby wygrać jedną z nagród należy bezbłędnie rozwiązać jeden z quizów wskazanych tutaj i odpowiedzieć na pytanie, które pojawi się na koniec. Konkurs trwa tylko dziś – 27 października br. do godz. 23:59.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,129662,22560343,konkurs-na-swieto-quizow-z-okazji-5-urodzin-quizow.html

Quizy Gazeta.pl można znaleźć w osobnym serwisie Quizy.Gazeta.pl, na fanpage’u Kocham Quizy na Facebooku oraz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *