MediaZapowiedzi TV

Aleksandra Woźniak – Ambasadorka Romance TV

Nagroda Emmy to najważniejsze wyróżnienie w świecie produkcji telewizyjnej, nazywane również „telewizyjnym Oscarem”. W tym roku odbędzie się 69 gala Emmy Awards. 13 czerwca w Berlinie odbyło się półfinałowe głosowanie, a do jury zaproszona została ambasadorka Romance TV, aktorka Aleksandra Woźniak, która wybierała kandydatów do nagrody w kategorii – Najlepszy aktor.

Zanim 20 listopada w Nowym Jorku po raz 45. zostaną przyznane nagrody International Academy of Television Arts & Sciences za najlepsze programy i filmy telewizyjne, muszą się odbyć trzy rundy głosowań. Do drugiej, półfinałowej rundy (Semi-Final Round of Judging) w ubiegły poniedziałek została zaproszona Aleksandra Woźniak. Głosowanie odbyło się w Czerwonym Ratuszu w Berlinie, a wieczorem wydano przyjęcie (Cocktail Prolongé) w siedzibie BMW przy Kurfürstendamm. Partnerem wydarzenia był Romance TV.

– Zaproszenie do jury półfinałów Emmy Awards to dla mnie ogromne wyróżnienie. Świat telewizji zawsze jest mi bliski, więc z ogromną przyjemnością i ciekawością podjęłam to wyzwanie, by wybrać najlepszych moim zdaniem aktorów anglojęzycznych. Jest to ogromna odpowiedzialność, w końcu Emmy to Oscar srebrnego ekranu i jedna z czterech najważniejszych nagród kulturalnych. Na listopadowej gali cały świat dowie się, kto zwycięży i okaże się najlepszy, jeśli chodzi o światowe produkcje telewizyjne. mówi Aleksandra Woźniak, aktorka, ambasadorka Romance TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *