MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

"Alfabet strachu" od 7 maja w TTV

ALFABET STRACHU to autorski program telewizji TTV, który nie boi się dotykać trudnych tematów i skrywanych emocji. Każdy odcinek to trzy różne ludzkie lęki, które zostaną pokazane w formie prowokacji, konfrontacji oraz rozmowy.

 

“Nasza stacja nieustannie eksperymentuje i poszukuje autorskich rozwiązań. Nad formułą tego programu długo pracowaliśmy.  Ten bardzo wymagający projekt zrealizował Rinke Rooyens  z fantastycznym,  zaangażowanym w sprawy społeczne  zespołem. Wierzę, że tak mocny, program zaskoczy i wciągnie naszych widzów. ”komentuje Lidia Kazen dyrektor programowa telewizji TTV.

Prowadzący program Rafał Jarząbek, vloger znany z kanału „Z dobrym słowem” na YouTubie , poszuka odpowiedzi na pytanie  kogo i czego tak naprawdę się boimy. Dzisiejsza rzeczywistość często jest obarczona niepewnością, ryzykiem i podszyta strachem. A każdy człowiek odczuwa mniejsze, codzienne strachy lub większe, życiowe lęki i nie zawsze potrafi sobie z nimi radzić.

W  pierwszym odcinku zobaczymy, jaki może być finał pozornie niewinnych randek z poznanym w Internecie mężczyzną. Dokąd może zaprowadzić decyzja o odwiedzeniu go w domu. Przekonamy się, jakie tajemnice mają pary żyjące ze sobą w długotrwałych związkach. Czy boją się mówić całą prawdę mimo, że ich partnerzy doskonale znają ich sekrety?  Dowiemy się, co czuje chora na raka matka dziewięcioletniej dziewczynki, która jest w ciąży. Który strach jest najsilniejszy:  przed śmiertelnym zagrożeniem ciąży, osieroceniem dziecka, czy własną śmiercią?

Ponadto Widzowie przekonają się między innymi jak jeden podpis może zrujnować życie, jak wygląda lęk ojców o ich córki i  czy strach przed HIV wynika z niewiedzy, czy z realnych zagrożeń?
„Strach ma wiele oblicz, więc nie da się go skutecznie przedstawić jedną metodą. Ja sam przy produkcji  ALFABETU STRACHU odkryłem strachy, o których dawno zapomniałem, albo nie zdawałem sobie z nich sprawy. Program skłania, by zadać  sobie pytanie: “czy jest się czego bać?””– mówi  Rafał Jarząbek.

Program jest autorskim formatem telewizji TTV.

W ALFABECIE STRACHU rożne rodzaje strachu, silne emocje i intensywne reakcje już od 7 maja w TTV.

Premiera :  niedziela 7 maja godz. 22:00 w TTV
Powtórki:   poniedziałek 21:15
czwartek        23:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *