MediaZapowiedzi TV

"Angie Tribeca" – nowy serial komediowy w TNT

Angie Tribeca jest panią detektyw, która razem ze swoim ekscentrycznym zespołem rozwiązuje bardzo nietypowe sprawy kryminalne w Los Angeles. Samobójstwa piekarzy i morderstwa brzuchomówców to dla niej codzienność.

Nowa produkcja TNT to pełna humoru parodia seriali detektywistycznych. Tytułowym bohaterem jest detektyw Angie Tribeca – młoda kobieta, która pracuje w wydziale zabójstw w Los Angeles w Departamencie ds. Naprawdę Odrażających Przestępstw. Ma nieuporządkowane życie prywatne oraz wielką słabość do kawy i niezdrowego jedzenia. Po tym, jak zaginął jej dotychczasowy partner, szef przydziela jej nowego współpracownika – Jaya Gailsa, z czego pani detektyw wcale nie jest zadowolona.

Angie razem z nowym kolegą i zespołem ekscentrycznych współpracowników będzie rozwiązać nawet najbardziej absurdalne zagadki kryminalne. Za wszelką cenę postarają się dociec, co doprowadziło do samobójstwa piekarzy oraz spróbują znaleźć mordercę brzuchomówcy.
Twórcami serialu są aktor, komik, scenarzysta i producent Steve Carell oraz jego żona Nancy. W rolę tytułowej detektyw Angie wciela się Rashida Jones, a obok niej gościnnie pojawia się również m.in. Lisa Kudrow i Bill Murray.

Premiera komedii „Angie Tribeca” 4 czerwca na antenie TNT. Emisja w każdą niedzielę o 20:05 i 20:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *