Internet & Gry - Reklama

Anna J. Dudek w zespole serwisu Wysokieobcasy.pl

W sierpniu br. do zespołu serwisu Wysokieobcasy.pl dołączyła Anna J. Dudek, która będzie redaktorką prowadzącą.
 

Anna J. Dudek zadba o aktualność serwisu Wysokieobcasy.pl, tak aby stał się ważnym punktem odniesienia dla kobiet we współczesnym świecie. To kolejny etap rozwoju serwisu i jego treści: oprócz znakomitych tekstów magazynowych ambicją redakcji jest również szybkie i skuteczne informowanie o tym, co się dzieje na całym świecie.

– Moja rola w serwisie Wysokieobcasy.pl to głównie nadanie mu nowej dynamiki. Dlatego razem z zespołem będziemy przygotowywać więcej aktualności, choć oczywiście DNA serwisu się nie zmieni – czytelniczki wciąż znajdą tam teksty psychologiczne, znakomite felietony i reportaże – mówi Anna J. Dudek.

Serwisem Wysokieobcasy.pl kieruje Daria Dziewięcka, która w marcu br. zastąpiła na tym stanowisku Zuzannę Ziomecką.

Anna J.Dudek była w przeszłości związana z „Polska The Times”, serwisem Natemat.pl i firmą Ringier Axel Springer Polska. Publikowała m.in. w „Elle”, „Przekroju”, „Travellerze” i „Liberte!”. Z Agorą jest związana od lipca br. – współtworzy redakcję „Osiem dziewięć” – specjalnej sekcji serwisu Wyborcza.pl. Napisała książki: „Poddaję się. Życie muzułmanek w Polsce” i „Dolce vita po polsku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *