Radio

Anna Lewandowska: „Robert dołączy do jednego z moich projektów” (wideo)

Czy życie z Robertem Lewandowskim to życie w jego cieniu? Co Robert Lewandowski będzie robił po zakończeniu kariery piłkarskiej? I co chciałaby po sobie zostawić? – Anna Lewandowska odpowiada na pytania Jarosława Sroki w finałowym odcinku podcastu „Liderzy na firmamencie” Radia 357. W poprzednich odcinkach gościli: Miłka Raulin, Igor Klaja, Barbara Sołtysińska, Miron Tokarski, Agnieszka Jankowiak-Maik. Wszystkie informacje o podcaście „Liderzy na firmamencie”: liderzy.Radio357.pl.

 

Anna Lewandowska w studiu Radia 357

Z uporem karateki (a w tej dyscyplinie zdobyła aż 38 medali) podejmuje samodzielne, nieraz bardzo trudne decyzje, dzięki którym znamy ją dziś jako jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Tuż przed wylotem do Hiszpanii Anna Lewandowska odwiedziła studio Radia 357, by opowiedzieć o swoim biznesie w finałowym odcinku pierwszego sezonu podcastu „Liderzy na firmamencie”.

Opowiada o błędach, po których wyszła na prostą, a które nauczyły ją najwięcej. I o pracownikach, bo w swoich firmach zatrudnia wszystkie trzy pokolenia – i ze wszystkimi umie się dogadać.

Jak prowadzi biznes i jak negocjuje? Jakie umiejętności przyswojone podczas treningów karate przydają się w biznesie? Co to znaczy, że Lewandowscy są “ciekawym projektem”? To tylko wybrane tematy 45-minutowego odcinka, który właśnie ujrzał światło dzienne.

„Moment dużych zmian”

W trakcie wywiadu Anna Lewandowska ujawnia czy życie z Robertem Lewandowskim to życie w jego cieniu. I co Robert Lewandowski będzie robił po zakończeniu kariery piłkarskiej. Jak mówi koniec kariery tak wielkiego sportowca musi być przygotowany – by odnaleźć się w świecie. „Niedługo pojawi się moment startu odliczania dni do zakończenia kariery” – mówi. Jak ujawnia wkrótce Robert dołączy do jednej z jej firm jako ambasador i wspólnik. Zdradza też co zrobią zaraz po zakończeniu kariery Roberta. „Ten rok jest przełomowy. Spotykamy ważne osoby na naszej drodze. Nic nie dzieje się bez przyczyny” – mówi podczas rozmowy.

Ujawnia też co chciałaby po sobie zostawić i jak zostać zapamiętana. Cała rozmowa dostępna jest jako podcast Radia 357, a dwudziestominutowy fragment także jako videocast na kanale YouTube. Więcej: liderzy.Radio357.pl

Fragmenty video wywiadu z Anną Lewandowską:

– Najbardziej lubię jak [Robert] zadaje mi niewygodne pytania w momencie gdy na przykład karmię dziecko: “Ania, a w drugim kwartale jaki był wynik spółki?”. Odpowiadam wtedy “Ty tak serio teraz?”:

 

 

– „Był moment, w którym powiedział: Nie zakładaj już więcej biznesów, dobra? I miał rację. Po momencie euforii może przyjść moment, że niektóre przedsięwzięcia trzeba zamknąć po to, żeby skupić się na czymś innym”:

 

 

– Jak się żyje w cieniu Roberta Lewandowskiego? “Radzę sobie, znalazłam swój świat, w którym się czuję dobrze, w którym działam, jestem liderką”:

 

 

Obszerny fragment video (20 min.): 

 

 

Całość rozmowy (45 min.): https://radio357.pl/twoje357/audycje/liderzy-na-firmamencie-tylko-w-twoje-357

Informacja o serii “Liderzy na firmamencie”: https://liderzy.radio357.pl

Bohaterowie, którzy inspirują

Cały I sezon “Liderów na firmamencie” to 6 odcinków i 6 rozmów z liderami. Gośćmi Jarosława Sroki są:

#1 Miłka Raulin. Najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi. Autorka książek, podróżniczka, mówczyni motywacyjna, inżynier kolejnictwa, mama oraz pilot III klasy szybowcowej. Między innymi.

#2 Igor Klaja. Twórca największej polskiej sportowej marki odzieżowej, 4F. Pasjonat sportu, aktywnie uprawiający wiele dyscyplin i ciągle poszukujący nowych sportowych wyzwań. Entuzjasta pracy w grupie, praktyk miękkiego zarządzania.

#3 Barbara Sołtysińska. Jedna z najbardziej wpływowych postaci polskiego internetu. Współzałożycielka LifeTube’a, który redefiniował marketing influenserski w Polsce, oraz indaHash, ogólnoświatowej platformy digital marketingu. Fanatyczka rozwijania biznesu.

#4 Miron Tokarski. Diagnosta laboratoryjny, absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i doktorant na tej uczelni w dziedzinie biologii molekularnej. Współzałożyciel i prezes wielokrotnie nagradzanego biotechnologicznego start-upu Genomtec, którego misją jest skrócenie oczekiwania na wyniki badań laboratoryjnych.

#5 Agnieszka Jankowiak-Maik. Jest charyzmatyczną nauczycielką historii i WOS-u, aktywistką edukacyjną, trenerką i influencerką, znaną pod pseudonimem Babka od histy. O zarażaniu pasją i o tym, co musi się zmienić w szkole, żeby nauka w niej miała sens.

#6 Anna Lewandowska. Na jakich fundamentach utytułowana karateczka zbudowała swój wizerunek i swoje marki. Czy tytuły i umiejętności nabyte w sporcie sprawdzają się w tabelkach i celach, które stawia jako ich właścicielka? I w jakich sytuacjach o dane finansowe odpytuję ją Robert?

Cykl “Liderzy na firmamencie” powstał dzięki współpracy z marką Range Rover. Jest ona współorganizatorem plebiscytu “Leaders of The Future”, w którym wyłaniani są liderzy wyznaczający nowe trendy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *