Technologia - Promocje

AOC na gamescom 2017: debiut monitora z czasem reakcji 0,5 ms i HDR

W trakcie tegorocznej edycji targów gamescom AOC zaprezentuje najnowsze modele monitorów z gamingowej serii AGON.
 
Dziennikarze odwiedzający targi gamescom będą mieli okazję po raz pierwszy obejrzeć dwa nowe, oczekujące na premierę monitory AOC AGON. Pierwszy z nich to zakrzywiony monitor o rozdzielczości 1440p i odświeżaniu 165 Hz, obsługujący technologię HDR, z czasem reakcji 0,5 ms. Drugi model cechuje rozdzielczość 4K, przy przekątnej 27 cali, odświeżaniu 144 Hz oraz wsparciu HDR.
Technologia HDR (High Dynamic Range) pozwala wyświetlać w naturalny sposób sceny o bardzo dużym kontraście – w sposób zbliżony do tego, w jaki świat postrzegany jest przez ludzkie oko.
Ponadto, producent zaprezentuje na targach znane już monitory z rodziny AGON, w tym model z częstotliwością odświeżania wynoszącą 240 Hz.
Chętnych zapraszamy do Koelnmesse w Kolonii na stoiska:
Creative Labs Sound Blaster – hala 5.1 stanowisko B020,
Media Markt – hala 5.1 stanowisko A031 i B030,
AOC International w loży biznesowej Games Industry – hala 2.2 stanowisko C020.
Targi trwają od 22 do 26 sierpnia br., przy czym 22 sierpnia jest dniem przeznaczonym dla prasy. Na miejscu do dyspozycji mediów będzie Product Manager AOC, Alfonso Clemente. Uprzejmie prosimy o kontakt w przypadku chęci umówienia spotkania.
Gamescom to jedne z największych targów związanych z przemysłem gier wideo, które odbywają się nieprzerwanie od 2009 roku. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła 345 tysięcy zwiedzających. Targi zajmą powierzchnię 201 000 m2 i uroczyście otworzy je Kanclerz Angela Merkel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *