Technologia - Promocje

Aparat D7500 zdobył nagrodę „European Prosumer DSLR Camera 2017-2018”

Nikon ma przyjemność poinformować, że aparat D7500 zdobył nagrodę w kategorii „European Prosumer DSLR Camera 2017-2018” (Najlepsza zaawansowana lustrzanka cyfrowa 2017–2018) przyznawaną przez organizację EISA (Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku). Nagroda ta odzwierciedla oceny redaktorów specjalistycznych czasopism skupionych wokół organizacji EISA i jest wyrazem uznania dla innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz niezwykłych osiągów modelu D7500.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

EISA OPISUJE MODEL NIKON D7500 – ZDOBYWCĘ NAGRODY W KATEGORII EUROPEAN PROSUMER DSLR CAMERA 2017-2018
D7500 to przystępna cenowo zaawansowana lustrzanka cyfrowa o lekkim, a zarazem wytrzymałym korpusie, w której zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań znanych z cenionego modelu D500. Kolejne cechy wspólne modeli D7500 i D500 to matryca o rozdzielczości 20,9 mln pikseli, taki sam procesor oraz identyczny, szeroki zakres czułości ISO. Dzięki nim aparat D7500 staje się wyjątkowo skutecznym i uniwersalnym narzędziem w rękach entuzjasty fotografii. Dzięki możliwości wykonywania zdjęć seryjnych z szybkością 8 klatek na sekundę w połączeniu ze sprawdzonym 51-polowym systemem autofokusa firmy Nikon ten aparat idealnie nadaje się do fotografowania dynamicznej akcji. Z kolei technologia SnapBridge firmy Nikon umożliwia szybkie i płynne przenoszenie obrazów do urządzenia inteligentnego.
EISA to organizacja skupiająca 50 tematycznych czasopism poświęconych technologiom stosowanym w urządzeniach wideo, systemach audio i kina domowego, a także w motoryzacji, fotografii oraz elektronice mobilnej. Organizacja EISA aktualnie skupia przedstawicieli z ponad 23 krajów Europy. Przyznawane przez nią doroczne nagrody już od ponad 30 lat są wyróżnieniem dla najlepszych produktów z kategorii elektroniki użytkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *