MediaPolecaneSieci kablowe

Aplikacja Horizon GO na urządzeniach Apple TV

Tuż po udostępnieniu aplikacji Horizon GO dla użytkowników urządzeń z systemem Android TV oraz Amazon Fire TV, znów rośnie grupa osób mogących cieszyć się dostępem do bogatej oferty rozrywki od UPC. Aplikacja Horizon GO jest już bowiem dostępna na platformie Apple TV.

 

 

Dzięki udostępnieniu wersji na urządzenia z systemem Apple TV, ich użytkownicy zyskują możliwość korzystania z szerokiej oferty rozrywki telewizyjnej – zarówno na żywo, jak i przy wykorzystaniu funkcji Replay TV, pozwalającej na dostęp do wybranych programów do siedmiu dni wstecz. Klienci otrzymują również m.in. dostęp do programów w ramach wideo na żądanie (VOD), Przewodnika TV oraz wyszukiwarki kanałów i programów, także poprzez wyszukiwanie głosowe.

Aplikacja Horizon Go na Apple TV to następny krok w poszerzaniu możliwości, jakie otrzymują klienci UPC Polska, a tym samym odpowiedź na ich stale rosnące potrzeby i oczekiwania. Wzrost zainteresowania nowoczesnymi platformami staje się kołem napędowym do tworzenia nowych wersji, zapewniających dostęp do niekończącej się rozrywki niezależnie od miejsca i czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *