Kultura, muzyka, kino, moda

"Atak paniki" – najnowszy film w kinach Helios

Najnowszy film w reżyserii Pawła Maślony to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie… Kina sieci Helios zapraszają swoich Widzów na premierowe seanse filmu “Atak paniki” już od najbliższego piątku, 19 stycznia.
 

 

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo to także znakomite kreacje aktorskie. W obsadzie znaleźli się między innymi: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska, Julia Wyszyńska oraz Grzegorz Damięcki.

„Atak paniki” trafi do kin Helios w piątek, 19 stycznia. Bilety są już dostępne
w sprzedaży, szczegółowe informacje dotyczące premierowych seansów znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/atakpaniki. Nie zapomnisz tego, nie ma szans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *