BadaniaDVB-TMediaRadio

Awanse w redakcjach Radia ESKA i telewizji ESKA TV

Michał Celeda objął funkcję zastępcy dyrektora muzycznego sieci Radia ESKA. Nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasowym stanowiskiem sekretarza redakcji. Rafał Adamczak został z kolei zastępcą dyrektora muzycznego kanałów ESKA TV i ESKA TV EXTRA.

Michał Celeda jest dziennikarzem muzycznym Radia ESKA od 2001 roku. W październiku 2006 roku objął stanowisko sekretarza redakcji i został koordynatorem sieci. Pracuje również jako lektor i ma na swoim koncie współpracę m.in. z telewizjami ogólnopolskimi, w tym z należącym do Grupy ZPR Media kanałem dokumentalnym FOKUS TV.

Rafał Adamczak z Radiem ESKA związany jest od 2003 roku. Od początku pracuje jako prezenter pasma dziennego. Był także sekretarzem redakcji ESKI Warszawa i odpowiadał za produkcję wielu akcji antenowych. Jako konferansjer prowadzi koncerty i imprezy plenerowe, m.in. Letnią Scenę ESKI.

Radio ESKA to największa sieć lokalnych rozgłośni radiowych, lider pod względem słuchalności w grupie docelowej stacji 16-34 lata. Stacja jest dostępna w 40 miastach Polski. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), czyli Hity na Czasie.

ESKA TV to telewizja muzyczna dedykowana ludziom w wieku 15-34 lata, stworzona w oparciu o format Radia ESKA. Dostępna jest w ramach naziemnej telewizji cyfrowej MUX1, u operatorów płatnej telewizji satelitarnej i kablowej, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej, platformy eskaGo.pl oraz strony www.eska.tv

ESKA TV EXTRA uruchomiona została 16 czerwca 2017 i dostępna jest za pośrednictwem satelity. Nadaje Hity na Czasie oraz największe przeboje muzyki pop z ostatnich 20 lat. Adresowana jest do osób w wieku od 15 do 49 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *