MediaPolsatZapowiedzi TV

„W bliskim planie” – nowy program Alicji Resich-Modlińskiej na antenie Polsat News 2

W sobotę, 30 września, o godzinie 18:00, na antenie Polsat News 2 rusza nowy autorski program Alicji Resich-Modlińskiej „W bliskim planie”. Powtórki programu w niedzielę o 18:00 w Polsat News.

Gośćmi programu „W bliskim planie” będą znani i cenieni przedstawiciele różnych dziedzin kultury i sztuki, filmu, teatru, muzyki, literatury, a także sportowcy, naukowcy, publicyści. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej rozmówcy – premierowy spektakl, płyta, książka, czy też wybitne osiągnięcie w sporcie. Celem programu jest przedstawienie kwintesencji twórczości i osobowości bohatera. Będzie poważnie i z humorem.

– W programie zatytułowanym „W bliskim planie” chciałabym przedstawić pełny obraz dokonań moich gości, dawnych i aktualnych, ich wspomnienia i refleksje na temat tego kim byli kiedyś, kim są teraz, jak znajdują się w obecnej rzeczywistości, co ich zbudowało, co osłabiało, a co rozbawiało, nie zabraknie materiałów filmowych i wypowiedzi do kamery.
mówi Alicja Resich-Modlińska, prowadząca program „W bliskim planie”.

W premierowym wydaniu gościem Alicji Resich-Modlińskiej będzie Krystyna Janda, jedna z najwybitniejszych polskich aktorek filmowych i teatralnych, założycielka Teatru Polonia i Och-Teatru w Warszawie.

Zaproszenie do programu przyjęli również Cezary Żak, Maryla Rodowicz, Irena Santor, Stanisława Celińska, Piotr Gąsowski, Maciej Maleńczuk.

Powtórki programu Alicji Resich-Modlińskiej „W bliskim planie” będzie można obejrzeć w niedzielę o godzinie 18:00 na antenie Polsatu News.

Polsat News 2 to kanał Grupy Polsat o profilu publicystyczno-informacyjny dla widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. Na antenie emitowane są autorskie programy poświęcone światowej polityce, biznesowi i ekonomii, a także audycje o tematy kulturalnej i społecznej. Polsat News 2 tworzą cenieni dziennikarze i publicyści, m.in.: Dominika Długosz, Jolanta Fajkowska, Grzegorz Dobiecki, Grzegorz Kozak, Jan Mikruta, czy Mariusz Ziomecki. Szefem anteny jest Beata Grabarczyk. Kanał jest dostępny na wszystkich platformach kablowych.

Jeden komentarz do “„W bliskim planie” – nowy program Alicji Resich-Modlińskiej na antenie Polsat News 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *