Sieci kabloweSport w TV

BOARD NEWS wiosną na antenie E-SPORT TV

BOARD NEWS, prowadzony przez Asię Tomaszewską, w cotygodniowych wiadomościach stara się przybliżyć widzom wspaniały świat gier planszowych, karcianych, figurkowych, strategicznych, imprezowych, familijnych, euro, ekonomicznych, logicznych, fabularnych wojennych, ameritrash i wielu, wielu innych!

 

Ten ciekawy „planszówkowy express” to ogromna ilość najnowszych recenzji, rozgrywek, prezentacji premier i nowości z uniwersum gier planszowych. Prowadząca w bardzo ciekawy i przystępny sposób tłumaczy początkującym graczom, wytrawnym geekom, a także graczom video zasady w poszczególnych grach i to, czym należy się kierować przy wyborze tych najlepszych i najciekawszych. Ten co tygodniowy cykl planszowych wiadomości to również wydarzenia, konwenty i inicjatywy, i to nie tylko z naszego rodzimego rynku, ale także z całego świata, który ostatnio szeroko otworzył się i docenił gry planszowe.

Widzowie poznają także największych producentów i ich najważniejsze produkcje. Nie zabraknie też niszowych wydawnict, które potrafią zadziwić graczy świetnymi propozycjami. Można tutaj wymienić takie nowinki jak: „Zombicide” (2 edycja), czy „KHORA Rise Of an Empire”. Niebawem pojawi się także polska wersja gry planszowej „Tajemniczy Ogród” oraz „Zamki Toskanii” i wyczekiwane obecnie przez wielu graczy „Splendor” Marvel i Eclipse.

To jednak tylko szczypta wspaniałych, przyszłych zapowiedzi i propozycji dla fanów planszówek, stąd serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do śledzenia premierowych odcinków BOARD NEWS na kanale E-SPORT w poniedziałki, o godzinie 19:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *