Technologia - Promocje

Bolt zaprasza użytkowników platformy do Hulaj Challenge

Bolt rozpoczyna akcję Hulaj Challenge dla użytkowników elektrycznych hulajnóg platformy. Akcja będzie trwała do 16 września we wszystkich 10 miastach, gdzie dostępne są jednoślady Bolt. Osoby, które w tym czasie pokonają najwięcej kilometrów, otrzymają atrakcyjne nagrody.

 

Celem Hulaj Challenge jest promowanie transportu ograniczającego emisję CO2 w miastach poprzez używanie elektrycznych hulajnóg. W ramach konkursu zostaną wyłonione trzy osoby, które przejadą najwięcej kilometrów przy użyciu jednośladów Bolt. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej 17 września. 3 osoby, które uzyskają najlepszy wynik, czyli przejadą największą odległość, otrzymają nagrody, za I miejsce – zegarek Apple Watch Series 5 GPS, natomiast za II i III miejsce bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods z etui ładującym.

W ubiegłym tygodniu użytkownicy aplikacji Bolt pokonali łącznie 389 000 km, dzięki czemu pomogli zredukować emisję CO2 o 47 ton*. Dane Bolt zebrane w miastach, gdzie działają wypożyczalnie elektrycznych hulajnóg wykazały ponadto 6-procentowe zmniejszenie liczby przejazdów autami wśród aktywnych użytkowników jednośladów. Natomiast w przypadku krótkich przejazdów (poniżej 3 km), spadek jest jeszcze większy i wynosi 8,8%. Innymi słowy, hulajnogi elektryczne odgrywają ważną rolę nie tylko w obniżeniu emisji dwutlenku węgla, ale także w ograniczaniu ruchu samochodowego w miastach.

Podczas udziału w wyzwaniu należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa. Wskazówki i instrukcje korzystania z elektrycznej hulajnogi Bolt można znaleźć w Bezpieczniku, który jest dostępny w aplikacji. Wypożyczalnie Bolt można już znaleźć w 10 polskich miastach – Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu.

Regulamin konkursu jest dostępny tu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *