MediaPolecaneSieci kablowe

Boomerang dostępny w Pakiecie Złotym Vectry

10 października kanał dziecięcy Boomerang wszedł do Pakietu Złotego w Vectrze. Tym samym stacja jest dostępna w trzech pakietach z oferty tego operatora.

 

 

Klienci posiadający Pakiet Złoty będą mogli oglądać Boomerang od 10 października. Do tej pory kanał był dostępny dla abonentów pakietów Platynowego oraz Super Film & Sport. Wprowadzenie Boomeranga do Pakietu Złotego oznacza, że od tej pory stacja będzie dostępna w trzech pakietach Vectry, z których korzysta ponad 570 tys. subskrybentów. W pierwszym kwartale 2018 roku Boomerang ma rozpocząć nadawanie w jakości HD.

Boomerang to drugi obok Cartoon Network flagowy kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Oferta stacji skierowana jest do dzieci w wieku 4-7 lat i ich rodziców. Kanał proponuje lekką i pełną humoru rozrywkę dla całych rodzin opartą na klasycznych historiach i dobrze znanych bohaterach. Na antenie obok popularnych kreskówek, takich jak „Tom i Jerry Show”, „Wyluzuj Scooby-Doo!” czy „Jaś Fasola” można też oglądać nowości. 16 października stacja zaprasza na premierę opartego na klasycznej historii serialu „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, a w listopadzie widzowie będą mogli zobaczyć „Odlotowe wyścigi” – remake popularnej animacji studia Hanna-Barbera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *